999 rezultate për

bejtja

Vendi po shkon drejt përplasjes civile! Gazetari bën deklaratën e fortë I ftuar në Opinion, ku u diskutua mbi situatën politike në vend dhe atë çfarë pritet të ndodhë pasm protestës së tretë t
Pyesni Gent Cakën o injorantë! Gazetari tallet keq me Ramën Gazetari Andi Bejtja ka reaguar ashpër ndaj atij që qeveria e quajti "Samiti i Diasporës". Përmes një postimi në Fac
Gazetari shqiptar punon për CIA-n, si përgjigjet ai Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, ka qwnw i ftuar gazetari dhe analisti Andi Bejtja. Cani e ka ngavmuar
"Na çatë b*thën...", gazetari tregon pse shpërtheu në emision (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka qënë gazetari dhe analisti Andi Bejtja, i cili ka treguar mbi i
"Populli do marrë armët", skenari i frikshëm për vendin (VIDEO) Vendi tashmë gjendet pa Parlament dhe përplasjet e fundit politike tregojnë se konfliktin në vend. Gjatë emisionit t
"Më lini të flas se më çatë b*thën", gazetari plas shishen e ujit në mes të studios (VIDEO) Gazetari Andi Bejtja mbrëmjen e djeshme në studion e "Opinion" humbi durimin me të ftuarit e tjerë në panel. Bejtja k
Taravari: Bejtja ka dështuar në mandatin e tij Gostivari ka nevojë për ndryshime. Nëse jam një votë para Asafit shpresoj se do të marr përkrahjen e tij, por edhe nëse
"Rama e palloi Bashën, nuk i duhet më" Gazetari Andi Bejtja ka bërë një përshkrim disi të avancuar të raportit Rama-Basha gjatë diskutimit në emisionin "Të Pae
Andi Bejta kritikon listën e Bashës: Listë hakmarrje, jo fitoreje Gazetari dhe analisti Andi Bejtja është radhitur nën kritikët e Bashës mbi listën e publikuar mbrëmë dhe dorëzuar në KQZ
Andi Bejtja bashkon gruan dhe ish-gruan (FOTO LAJM) Në një kohë kur flitet për krizë politike, mungesë tolerance dhe konsensusi, një shembull europian vjen nga një gazetar
ZBULOHEN SMS-të/ Andi Bejtja: Mos e rruj po.... Blushi: I kam bo m*** (FOTO LAJM) Dje në seancën parlamentare të tensionuar me sharje dhe akuza të forta mes deputetit Ben Blushi dhe kryeministrit e më p
Atentati ndaj Gentjan Bejtjas, ja kush janë 9 të ndaluarit Blutë e Krujës kanë bërë të mundur ndalimin e 9 personave dhe një tjetër e ka shpallur në kërkim në lidhje me atentatin
Shënjestra e atentatit në Krujë dyshohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Lamajt Shtetasi Gentian Bejtja, 35-vjeç, sot mbeti i plagosur pasi në automjetin e tij ishte vendosur lëndë eksplozivi. Mëngjes
Ligj i ri për bombolat e gazit Qeveria duket se ka marrë së fundmi vendimin për të rregulluar tregtimin e bombolave të gazit me qëllimin shmangien e sh
OSHEE, 47.5 milion lekë investime për rrjetin në Qytetin Studenti Zv.ministri i Energjisë dhe Industrisë, Ilir Bejtja, shoqëruar nga administrator i OSHEE-së, Adrian Çela, inspektuan fil
Andi Bejtja letër ambasadorit Lu: Po sulmohemi sikur të ishim celula terroriste Drejtori editorial i Agon Channel, Andi Bejtja i është drejtuar me një letër ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Ti
Bejtja: Pati rrahje në BDI-në e Strugës Koordinatori i BDI-së për njësinë numër 5 zgjedhore, Nevzat Bejtja ka konfirmuar lajmin se në BDI-në e Strugës ka patur
Gjykata e Apelit lë në burg Klevis Bejtjan Gjykata e Apelit la sot në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë "arrest me burg" për Klevis Bejtjan, i cili akuz
Në Gostivar BDI ia merr valles me lodër e tupan (FOTO LAJM) BDI e kall atmosferën në Gostivar. Disa nga zyrtarët më të lartë të Bashkimit Demokratik për Integrim ia kanë marrë v
Xhaferi dhe Bejtja, "luftë" për kreun e BDI-së në Gostivar Zgjedhjet e brendshme për degën e BDI-së në Gostivar janë kthyer në një "betejë" mes dy aktorëve kryesorë politikë. T