999 rezultate për

bejrutit

Një muaj pas shpërthimit masiv, frikësohen sërish banorët e Bejrutit Vetëm një muaj pas shpërthimit masiv në Bejrut, banorët janë frikësuar sërish nga një zjarr i madh në Portin e Bejrutit.
Mrekulli! U hodh në det pas shpërthimit katastrofik në Liban, gjendet pas 30 orësh Mrekulli ekzistojnë! Një burrë që u hodh në det pas shpërthimit tragjik në qendër të qytetit të Bejrutit dje është gjetu
Pamje shprese mes tragjedisë, nxirret i gjallë burri nga rrënojat e Bejrutit (VIDEO) Ditën e djeshme në Bejrut ndodhi një shpërthim i madh i cili sheshoi qytetin duke shkaktuar 108 viktima e gati 4000 të p
Tragjedia në Bejrut mund të ishte shmangur! Gabimi shkaktoi mbi 100 viktima e 4000 të plagosur Mbrëmjen e djeshme Bejrut u shkatërrua nga një shpërthim i cili ka shkaktuar mbi 108 të vdekur dhe 4000 të plagosur.
Bejruti si fushë lufte: Ishte si një bombë bërthamore, vend i mallkuar! (FOTO&VIDEO) Zona e Bejrutit ku ndodhën dy shpërthime pasditën e sotme ngjan me një zonë lufte. Porti është kthyer në gërmadhë nga
Luftë e re në Lindjen e Mesme? Vjen kërcënimi me sulme (FOTO LAJM) Ministri i Mbrojtjes së Izraelit Avigor Lieberman ka lëshuar një kërcënim serioz ndaj Libanit duke paralajmëruar një aks
Ja si e luftoi korrupsionin Pashko Vasa Për të treguar se shqiptarët kanë nxjerrë historikisht njerëz të mëdhenj për të mbrojtur pasurinë e atdheut, tokën dhe p