999 rezultate për

bejleri

Ilda Bejleri më në fund pranon se është në një lidhje Ilda Bejleri e ka mbuluar veten me një lloj misteri kur vjen fjala tek jeta private moderatorja është hermetike për lidh
Aksidenti mes Tiranës, reagon sërish Ilda Bejleri: Kam bërë gabime por... "E vërteta del gjithmonë në dritë! Kam bërë gjëra të mira në jetë por edhe gabime. Pranoj mllefin e njerëzve, por jo që
Ilda Bejleri nuk mban më: Mirë t'i bëhet, gënjeu për t'më marrë para! (FOTO LAJM) Ndërkohë që media po zien nga lajmet për aksidentin e ndodhur mbrëmë në Tiranë ku dyshohet se moderatorja Ilda Bejleri k
Përplasi këmbësoren dhe u largua nga vendngjarja, sa rrezikon të dënohet Ilda Bejleri Ditën e djeshme moderatorja Ilda bejleri ka aksidentuar me makinë një 63 vjeçare e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejlerit i sekuestrohet makina Ditën e djeshme moderatorja Ilda bejleri ka aksidentuar me makinë një 63 vjeçare e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Ilda Bejleri: U largua duke i dhënë gaz makinës Një ditë më parë moderja e njohur sportive Ilda Bejleri ka aksidentuar 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila ndodhet aktual
Ilda Bejleri bën deklaratë pas deklarate për aksidentin, por asnjëra nuk ngjan me tjetrën Gazetarja Ilda Bejleri ka reaguar sërish ë pas aksidentit të ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, në afërsi të Ures së
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejleri merret në pyetje Policia e Tiranës ka shoqëruar moderatoren e njohur të sportit, Ilda Bejleri, e cila u përfshi dje në një aksident, rapo
Pasi e quajti shpifje, Ilda Bejleri pranon se ka goditur me makinën 63-vjeçaren në Tiranë Ilda Bejleri ditën e sotme ka shkaktuar një aksident në Tiranë ku akuzohet se ka goditur me makinë një shtetase dhe më p
Del në sheh e vërteta, flet zonja që u aksidentua nga Ilda Bejleri: Më hodhi dy metra tutje! Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Shoferja që shkaktoi aksidentit dyshohet se është moder
Përplasi të moshuarën dhe u arratis, reagon Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Pasditën e sotme në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se gazetarja e njohur Ilda Bejleri ka shkaktuar një aksident me m
Ilda Bejleri aksidenton rëndë 64-vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja? Moderatorja Ilda Bejleri dyshohet se ka shkaktuar një aksident ditën e sotme në Tiranë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur
Festoi ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbushi Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një ndër moderatoret më të suksesshme sportive në shqipëri festoi ditëlindjen. Ilda Bejleri ka lindur
"Kur të mbyllësh këmbët", Ilda Bejleri replikon publikisht me ndjekësin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka bërë së fundmi një postim paksa ndryshme që jemi mësuar të shohim në pro
E bukur dhe joshëse, Ilda Bejleri shkëlqen veshur me të zeza (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një nga moderatoret sportive më të komentuara dhe më të dashura në ekranet shqiptare. Bërveç se e
Më e bukur se kurrë, Ilda Bejleri "vjedh" sërish vëmendjen (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Ilda Bejleri shkëlqen gjithmonë me daljet e saj. Jo vetëm se është e bukur, por është dhe një ng
I dyshuar për masakrën e Peshkëpisë, Fredi Beleri flet për demokracinë dhe Europën Në ceremoninë përkujtimore të 1 vjetroit të vrasjes së Kacifas, i pranishëm është edhe kreu i Omonia-s, Fredi Bejleri.
"S’di të heq njeri nga puna", Shakohoxha flet për herë të parë mbi largimin e Ilda Bejlerit dhe Bora Zemanit (VIDEO) Komentatori dhe gazetari i njohur i sportit, Dritan Shakohoxha i ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin Mos i fol Shof
Ilda Bejleri plas gafën: Basha Kryetar Kuvendi (VIDEO) Gjatë emisionit, Ilda i ka drejtuar fotografit Armand Sallabanda një pyetje që ka përfunduar duke e vendosur atë në sikl
Ilda Bejleri nuk qëndron vetëm te sporti, hap biznesin e ri luksoz Të shumtë janë personazhet publikë që kanë hapur bizneset e tyre.Më e fundit është moderatorja sportive Ilda Bejleri, e