999 rezultate për

bejko

Kirurgu ngre alarmin: Sëmundjet e tjera vrasin në heshtje, teksa merremi me koronavirusin Mjeku kirurg në spitalin e Beratit, Edi Bejko ka bërë një thirrje të fortë për orientimin e kujdesit shëndetësor edhe pë
Zbulohen kandidatët e PD-së për deputet, mes tyre dhe një futbollist i njohur Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Roland Bejko, përmes ekranit të Faxnews ka hedhur dritë mbi procesi
Një tjetër moderatore sulmon Alesia Bamin: Është aty vetëm për marketing (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport”
"Kam punuar në një klub nate në Ibiza", moderatorja sportive shqiptare flet për jetën private: Konsumova edhe hashash Moderatorja e sportit, Albana Bejko ka folur për jetën e saj private dhe profesionale, ku ka rrëfyer gjëra që nuk i kish
Moderatorja shqiptaje e thotë troç: Kam konsumuar kek me hashash, doja të ndahesha nga i dashuri Moderatorja e njohur e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.
Gent Bejko tregon se si është ngelizhuar nga aktorët e tjerë: Jam Babai i The ShBLSh (VIDEO) “The SHBLSH” ka qenë një ndër grupet më të suksesshme në Portokalli që gjithmonë kanë sjellë numra dhe situata që kanë b
Banorët bien dakord për heqjen e depozitave të ujit por kanë vetëm një kusht (VIDEO) Pas vendimit të Bashkisë së Tiranës për të hequr depozitat e ujit nga tarracat e pallateve, qytetarët bien dakord, por a
EMRAT/ Kultivonin kanabis, arrestohen 2 persona të një familjeje në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar dy persona pasi kishin kultizivuar 80 bimë kanabis në banesën e tyre. Të arrestua
I hedh burrit valium dhe kthen shtëpinë në çerdhe prostitucioni, historia e pazakontë në Durrës Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Burri nga Durrësi: Gruaja më hidhte valium në gjellë dhe prostituonte në shtëpi Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Tmerr në Durrës, dy vëllezër kërcënojnë se do të hidhen nga lartësitë Një ngjarje e pazakontë po ndodh në Durrës. Dy vëllezërit Bejko po kërcënojnë sërish se do të vetëvriten duke u hedh
Basha thumbon Ramën: Qeverisë së tepsisë i janë shpërndarë petët e lakrorit Kreu i Parisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në Gjirokastër ku prezantoi kandidatët për deputetë në këtë rreth. K
"Ika nga Tirana e batakçinjve, ku nuk bën njeri hajër me ndershmëri" Gent Bejko është një ndër fytyrat më të njohura të filmit në Shqipëri, i diplomuar si regjisor dhe aktor në shumë filma
“Ika nga Tirana e batakçinjve, ku nuk bën njeri hajër me ndershmëri” Gent Bejko është një ndër fytyrat më të njohura të filmit në Shqipëri, i diplomuar si regjisor dhe aktor në shumë filma
PD padit kryebashkiaken e Gjirokastrës Lidhur me akuzën për "shpërdorim detyre", kryetari i PD në Gjirokastër, Roland Bejko, ka paditur kryetaren e Bashkisë së
Kreu i PD-së së Gjirokastrës ironizon Rulin për ankesat Kryetari i Partisë Demokratike në Gjirokastrër, Roland Bejko, ka ironizuar në mënyrë indirekte me Genc Rulin, që pak dit
Prokuroria bllokon pasurinë e trafikantit shqiptar në Zvicër Prokuroria ka kërkuar që ti sekuestrohet pasuria një të dënuari në Zvicër për trafik droge, pasi ka sjellë në Shqipëri s
Ish zëvendësministrja e Mjedisit rebelohet për shkarkimin: Dua sqarim nga Rama! Ish-zëvendësministrja e Mjedisit e cila u shkarkua për mos pagimin e faturave të energjisë elektrike, ka mohuar në mënyr
Deputy Minister of Environment to be dismissed for not paying electricity Premier Edi Rama has asked for the dismissal of the Deputy Minister of Environment, Diana Bejko for failing to pay elect
Rama kërkon shkarkimin e zv/ministres së Mjedisit pasi s'kishte paguar dritat Kryeministri Edi Rama ka kërkuar shkarkimin e zv.ministres së Mjedisit, Diana Bejko pasi figuronte debitore për shtëpinë