999 rezultate për

behgjet

Daçiçi: Pacolli do të më vrasë Ministria e Punëve të Jashtme në krye me Behgjet Pacollin ka reaguar lidhur me deklaratën e ministrit serb, Ivica Daçiç,
Deputeti Pacolli mbron Ministrin Pacolli, të dy të AKR-së Akuzave të deputetëve për dështimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL, në drejtim të ministrit të Punëve të Jashtme,
Nuk ndalen dështimet e Pacollit, kur do të reagojë Haradinaj? Nga Ervin Shkulaku Një ditë para votimit në Asamblenë e Përgjithshme të INTERPOL-it ministri i Punëve të Jasht
Erdogani hoqi flamurin e Kosovës pas kërkesës së Vuçiçit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka folur për pjesëmarrjen e djeshme në përurimin e Aeroportit në Stamboll, ku ka
Vazhdojnë bëmat e Pacollit, këtë herë këndon me Labin këngë të huaj (VIDEO) Behgjet Pacolli mbrëmë u bë qesharak me disa postime në Facebook. Një shtrëngim i duarve me Donald Trump e ka shfaqur
Bosnje-Hercegovina i jep një goditje Behgjet Pacollit Lideri i serbëve të Bosnjës, Milorad Dodik, ka dënuar vizitën e paralajmëruar për këtë javë në Bosnjë të ministrit të ja
Mr.Schweppes, Behgjet Pacoli piu qindra të tilla me lekët e kosovarëve Zëvendës Kryeministri Behgjet Pacolli vetëm për një muaj kishte porositur 344 pije të llojit ‘Schweppes’. Prej tyre 182
Pacolli me paratë e qytetarëve ushqehet në hotelin e tij, 650 euro një drekë Agjencioni antikorrupsion e ka të pamundur t'i hetojë pagesat që Behgjet Pacolli i kishte bërë në hotelin ku vetë është
27 ushtarë të vdekur gjermanë për lirinë e Kosovës dhe shishet me verë të Hashimit dhe "sekretaricës" së tij Behgjetit Që nga viti 1999 lirinë e Kosovës e kanë siguruar 130 mijë ushtarë gjermanë. 27 ushtarë gjermanë kanë vdekur në misionin
Behgjet Pacolli publikon foto me "çikën" e tij (FOTO LAJM) Përveç angazhimeve ditore politike, Behgjet Pacolli gjen kohë edhe për më të dashurit e tij. Zëvendëskryeministri dhe
Askush nuk e dinte, Behgjet Pacolli ka qenë në koma për disa ditë (FOTO LAJM) Aksidenti i rëndë që ndodhi në magjistralen Suharekë-Duhël preku zemrën e thuajse çdo njeriu. Por ishte edhe vetë Min
A e dini sa kushton avioni privat i Behgjet Pacollit? Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli njihet për pasurinë multimilionëshe që ka. Në deklarimin e tij të pasurisë ai ka
Pacolli për vizitë zyrtare në Bullgari Sapo ka filluar vizita zyrtare e shefit të diplomacisë kosovare, ministrit Behgjet Pacolli, në Sofje, kryeqytetin e Bull
Shteti jep mijëra euro për fondacionin e gruas së Behgjet Pacollit Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka ndarë 10 mijë euro për fondacionin “Ibrahim Kodra-Swiss Founda
Pacolli tregon çfarë bisedoi me ministrin grek Ministri i Jashtëm dhe zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës, Behgjet Pacolli ka pritur në takim homologun
AKR pranon kërkesën e Haradinajt: Nesër shkarkohet ministri Sefaj Jetlir Zyberaj, këshilltari i ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, njëherësh zëvendëskryeministrit të vendit, Behg
Pacolli i frikësohet largimit nga Qeveria, formon Grup parlamentar me minoritetet Rikthimi i Donika Kadajt në partinë e Ramush Haradinajt, AAK, ia ka vështirësuar ekzistencën brenda Qeverisë Behgjet Pac
Fajon: Lutem që të votohet demarkacioni Raportuesja për vizat në Parlamentin Evropian, Tanja Fajon shpreson që deputetët e Kuvendit të Kosovës do ta votojnë rat
Lekaj ia mbyll gojën Behgjet Pacollit në mënyrë spektakolare Në kuadër të projekteve që Ministria e Infrastrukturës ka planifikuar t’i përfundojë këtë vit sipas të parit të këtij di
Isufi nuk përfillet për nënshtrimin ndaj LDK-së, reagon i habitur Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Ahmet Isufi, ka deklaruar se nuk ka marrëveshje mes partive për ratifikimin e marrë