999 rezultate për

begaj

Në dyshime për përdorimin e dopingut, Begaj rrezikon të humbasi edhe këtë shumë të madhe Peshëngritësja Romela Begaj, e cila në kampionatin e fundit botëror në Shtetet e Bashkuara të Amerikës u shpall kampione
Romela Begaj doli me doping, kampioni shqiptar i Europës reagon ashpër Romela Begaj ka dalë pozitive në testin anti-dopingut pas Kupes së Botës ku ajo mori një medalje të artë dhe një të argj
E FUNDIT/ Romela Begaj del me doping, humb medaljet Romela Begaj ka dalë pozitive në testin anti-dopingut pas Kupes së Botës ku ajo mori një medalje të artë dhe një të argj
Bëri krenar të gjithë shqiptarët në Botëror, ky është profesioni tjetër që ushtron Romela Begaj Romela Begaj, peshëngritësja shqiptare që më 3 dhjetor bëri krenar të gjithë shqipëtarët në Botërorin e Anheimit, duke f
Rihapet dosja e masakrës së Çoles, rigjykim për 3 të akuzuarit Masakra e “Çoles’ ku dy vite më parë humbën jetë tre persona mes tyre Akil Hasanaj, Ardi Velaj dhe Albi Limaj do të rigj
Begaj kthehet pasi fitoi medaljen: Ja dedikoj gjithçka Shqipërisë Romela Begaj ishte e vetmja sportiste shqiptare që mbajti lart flamurin shqiptar, në kampionatin botëror të peshëngritje
Romela Begaj flet për herë të parë pas suksesit historik: Ia dedikoj familjes sime Romela Begaj ishte e vetmja sportiste shqiptare që mbajti lart flamurin shqiptar, në kampionatin botëror të peshëngritje
Romela Begaj shkruan historinë, fiton dy medalje në Botërorin e peshëngritjes Romela Begaj në Botërorin e peshëngritjes, ia ka dalë të bëjë një paraqitje historike. Botërori po zhvillohet në Ana
Tmerr në familjen vlonjate, burri dhunon gruan e goditet me sëpatë nga kunati Një sherr ka ndodhur në një familje në Vlorë, ku një burrë ka rrahur gruan e tij por më pas ai është qëlluar me sëpatë
Meta i jep gradën “Gjeneral” Kolonelit Bajram Begaj Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar sëfundmi dhënien e gradës Gjeneral Brigade, Kolonelit Bajram Begaj. A
Bashkëpunonte me trafikantët e drogës, gjykata lë të lirë ish-shefin e policisë Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë të lirë pas 4 muajsh në qeli, ish-drejtuesi i Policisë së Shtetit, Haki Hasanbegaj.
Ky është shefi i Rendit në Vlorë që ndihmon trafikantët Ditën e sotme policia ka arrestuar Shefin e Rendit në Drejtorinë e Policisë së Vlorës, Haki Hasabegaj. Arrestimi i ti
LAJMI I FUNDIT/ Favorizoi trafikantët, arrestohet drejtuesi i lartë i Policisë në Vlorë Policia arrestoi pak minuta më parë me kërkesë të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Drejtorin e Rendit në Drejtorinë e Pol
Trupi i Visar Begajt do të dërgohet në Kosovë Ka përfunduar autopsia e gjashtë viktimave nga rrëzimi i avionit më 6 shtator në afërsi të Shkupit. Bazuar në rapor
Vëllai i Visar Begajt i shpëtoi tragjedisë në momentin e fundit Vëllai i biznesmenit Visar Begaj nga Kosova i cili vdiq në një aksident ajror pranë Velesit, i ka shpëtuar tragjedisë në
Ky është kosovari i vdekur nga rrëzimi i avionit në Maqedoni (FOTO LAJM) Dy vëllezër me mbiemrin Begaj, kanë humbur jetën nga rrëzimi i aeroplanit në afërsi të Shkupit. “Indeksonline” ka pub
Rrëzimi i avionit në afërsi të Shkupit/ Identifikohen dy viktimat nga Kosova Dy vëllezër me mbiemrin Begaj, kanë vdekur nga rrëzimi i aeroplanit në afërsi të Shkupit. Që të dy kanë humbur jetën
Prokuroria kërkoi burg për tre vrasësit, gjykata lë të lirë dy prej tyre Prokuroria e Vlorës ka kërkuar burg përjetë për Aleksandër Llanajn dhe 35 vite burg për bashkëpunëtorët e tij në krim, B
Avokati i Popullit pajton Ragip Begajn dhe Fetah Rudin Avokati i Popullit, në përputhje me nenin 16, paragrafi 11, të Ligjit për Avokatin e Popullit, ka pajtuar Fetah Rudi dhe
Begaj: Pickimi i rriqrave, problem kombëtar e jo rajonal Kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj deklaron se parandalimi i pickimit të rriqrave është problem kombëtar, e j