999 rezultate për

becky

Veterinerja jeton me 20 qen në shtëpi (FOTO LAJM) Becky Shuttleworth, 33 vjeçe, është një trainere e qenve për një qendër lokale shpëtimi, dhe ka përfunduar me 20 qen në
Babai me kancer nuk mund të priste dasmën e vajzës, ajo realizon fotot e fundit me të (FOTO LAJM) Becky Carey kishte zgjedhur që fotografitë e saj të dasmës t’i realizonte Bonnie Turner. Por Turner kishte marrë një
Nuk është Rita Ora, kjo është "Becky" që desh ndau Beyoncen nga Jay Z Kohë më parë në media u përfol për një tradhëti të mundshme që Jay Z i bëri bashkëshortes së tij, Beyonce. Mendohej
Jay Z konfirmon publikisht tradhëtinë ndaj Beyonces (FOTO LAJM) Jay Z më në fund ka konfirmuar tradhëtinë e tij ndaj Yllit të muzikës, Beyonce. Albumi i tij i shumëpritur “4:44” më
Zbulohet e vërteta, ja kush është "Becky me flokë të bukura" (VIDEO) Tekstshkruesi i këngës “Sorry” të Beyonce të albumit të saj të fundit “Limonade”, ka zbuluar të vërtetën rreth vargjeve
“The Beyhive” i japin një mësim të mirë “Becky with the good hair” Pas lançimit të albumit më të ri të Beyonce dhe aludimeve që “Lemonade” fliste për jetën dhe marrëdhënien që Beyonce ki
Ky lojtar nuk bën pjesë në skuadër (FOTO-LAJM) Rritet tifozllëku por edhe biznesi për ndeshjen e Fotboll League me të brendshme. Edhe fansat në stola janë shtuar. Në t