999 rezultate për

becker

Super Alisson, pritje të dyfishtë ndaj PSG Liverpool dhe PSG po luajnë me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për grupet e Champions Leagues. Po
Zyrtare: Alisson Becker lojtar i Liverpoolit Liverpooli zyrtarisht ka njoftuar se ka transferuar Alisson Beckerin nga Roma për një shumë rekord 75 milionë euro. A
Alisson Becker falenderon tifozët e Romës Alisson Becker ka falenderuar tifozët e Romës, pasi ai po fluturonte për të përfunduar transferimin e tij prej 75 milion
Alisson Becker transferohet tek gjigandi anglez Portieri brazilian Alisson duket se e ka ndarë mendjen për të ardhmen e tij. Edhe pse për të kishte shfaqur interesi
Real Madrid arrin marrëveshjen me Alisson Becker Real Madridi ka arritur marrëveshjen për kushtet personale me Alisson Becker, por Roma kërkon 80 milionë euro për shërbi
Chelsea me ofertë zyrtare për portierin Alisson Becker Chelsea thuhet se ka bërë ofertë prej 60 milionë euro për portierin e Romës Alisson Ai vazhdimisht është lidhur me nj
Kërkojnë 100 milion euro, Roma refuzon Realin për Alisson Portieri i Romës, Alisson Becker ka pasur një paraqitje mjaftë të mirë me klubin e tij, duke tërhequr vëmendjen e shumë
Pallota qetëson tifozët, nuk largohet Alisson Becker do të vazhdojë ta vesh fanellën e Romës edhe sezonin e ardhshëm, kështu thotë numri një i klubit italian,
Në bankë ka vetëm 500 mijë euro, borxhet e Boris Beckerit arrin shifrat prej 61 milionë eurove Ish-kampioni i botës në tenis, Boris Becker është në telashe të mëdha financiare. Raportohet se gjermani ka një borxh