999 rezultate për

bebeto

Real Madrid do të ishte i pamposhtur nëse marrin Neymar Braziliani, Bebeto ka deklaruar se skuadra e Real Madridit do të ishte e "pamposhtur" nëse do të arrihej të firmosnin me
Bebeto: Që të keni sukses në Botëror, duhet të luani si ekip Legjenda e Brazilit, Bebeto tha se trajneri Tite ka bërë një punë të mrekullueshme, dhe se ka formuar një skuadër të mir
Ish-kampioni i botës vjen te Partizani Partizani ka bërë një tjetër goditje të bujshme duke afruar një kampion bote në skuadër. Pas Lucciano Moggit, te të kuqt
Top 10 goleadorët e Brazilit, Neymar në histori (FOTO LAJM) Neymar vazhdon të përmirësojë statistikat e tij në ndeshjet me Brazilin. Ylli aktual i Seleçaos, me dygolëshin ndaj Kame
Pas 20 vjetësh, Bebeto përsërit festimin (FOTO-VIDEO) Bebeto feston 20-vjetorin e një prej festimeve më të famshme në Kupat e Botës. Legjenda braziliane ka postuar në rrjetet
Yjet e Seleçaos: Ibra, eja në Brazil (FOTO-VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç mund të jetë pjesë e Brazil 2014 falë një ftese publike që ka marrë për të ndjekur nga afër Kupën e B
Bruna le Neymar për djalin e Bebetos? (FOTO LAJM) Mattheus Oliveira, futbollist i Flamengos dhe djali i sulmuesit legjendar të Brazilit Bebeto, përflitet se është në një
Godet Juve, vjen djali i Bebetos (VIDEO) Pritet vetëm zyrtarizimi për kalimin e Mattheus te Juventus: akordi mes bardhezinjëve dhe brazilianëve të Flamengos ësht
Ronaldo dhe Bebeto hapin legjendarin "Marcana" (FOTO LAJM) Pas një rikonstruksioni dhe rinovimi total që zgjati 3 vjet, stadiumi legjendar "Maracana" hapi sërish dyert jo për një
Juve transferon djalin e Bebetos Juventus ka arritur të blejë djalin e Bebetos, 18 vjeçarin që luan për Flamengon, Matheus, për një shifër prej 2 milion
Miqtë e Ronaldos mposhtin Miqtë e Zidane (VIDEO-FOTO) Skuadra e Ronaldo da Lima ka fituar 3-2 ndaj skaudrës së Zinedine Zidane. Dy yjet organizuan dje një miqësore mes miqsh