999 rezultate për

bebe

Super arritje: Këngëtarja shqiptare bëhet pjesë e "Grammys" (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm, këngët e së cilës kth
Përse nuk duhet t'i përkundni fort bebet Përkundja e fortë i bën dëm bebeve. Madje në çdo 4 raste, një i porsalindur përfundon në gjendje kome, ose në vdekje.
Kanë 21 fëmijë, në 2020 mirëpresin beben e 22-të (FOTO LAJM) Nëna e familjes më të madhe në Britani tha se 2019-ta kishte qenë më i vështiri për familjen e tyre, për shkak të humbje
10 foshnje në prag të Vitit të Ri! Rama u dhuron bonusin bebeve të sapolindura Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, zhvilluan një vizitë në maternitetin
Bebet e para të vitit 2020 në Shqipëri: Gëzuar me mrekullinë e jetës! Një djalë dhe një vajzë janë bebat e parë që kanë ardhur në jetë në minutën e parë të vitit të ri 2020. “Në maternite
Bebe Rexha e surprizuar, kënga e saj shpallet më e mira e dekadës (VIDEO) “Meant to Be” nga Bebe Rexha është kënga më e suksesshme e muzikës ‘Country’ në këtë dekadë. Top lista më e njohur am
Këngëtarja shqiptare e surprizuar, Kim Kardashian i bën dhuratë me rastin e festave (FOTO LAJM) Me rastin e festave të fundvitit, Kim Kardashian ka shpërndarë dhurata për VIP-at e një prej këngëtareve që mori dhuratë
Emrat më të bukur për bebet që lindin në periudhën e festave Nqs bebi juaj do të vijë në këtë periudhë të bukur festash, ne ju sugjerojmë disa emra të cilët kanë një kuptim të vecan
Gati për festa! Atmosfera magjike brenda shtëpisë së Bebe Rexhës (FOTO) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, mundohet të jetë sa më aktive në rrjete sociale, ku qëndron në kontak
Emrat me kuptimin më të bukur për bebet që lindin në periudhën e festave Prisni të bëheni prindër gjatë muajit dhjetor dhe ende s’e keni zgjedhur emrin për bebushin? Meqenëse ai vjen në jetë në
Sa orë duhet të flerë një bebe? Flasin ekspertët Ekspertët kanë treguar saktësisht se sa orë gjumë duhet t’i bëjnë fëmijët. Sipas pediatërve amerikanë, bebet duhet të
Kinematografia shqiptare në zi, ndahet nga jeta Kotja e "Përrallë nga e kaluara" Aktorja e njohur Mira Minga u nda sot nga jeta. Lajmin e hidhur e dha mikesha e saj, aktorja e Teatrit të Kukullave,
Pra, Bebe Rexha është vetëm një telefonatë larg bashkëpunimit më Duan, Ritën dhe Ava Max! (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha ka dhënë këtë të premte, intervistën e saj të parë në Shqipëri, në emisionin e Eraldo Re
Bebe Rexha na la pa fjalë: Dua një djalë shqiptar, dasma të zgjasë 5 ditë Bebe Rexha ishte së fundmi në Shqipëri, për të parë nga afër gjendjen e krijuar në Shqipëri pas tërmetit të 26 Nëntorit
Kjo është këngëtarja e preferuar shqiptare e Bebe Rexhës Na duhet të pranojmë që artistë shqiptarë të njohur në botë kemi plot… duke nisur që nga këngëtarë të njohur lirikë e de
Bebe Rexha nuk ndalet, ka një tjetër lajm të mirë për shqiptarët (FOTO LAJM) Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë. Ajo u nis drejt
"E lodhur, por zemra imë është plot!", Bebe Rexha largohet nga Shqipëria (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në Twitter këngëtarja Bebe Rexha ka shkruar se po kthehet në Amerikë, por zemra e saj është e mbus
Pas vizitës së saj në Bubq, Xhensila i shpreh mirënjohjen Bebe Rexhas (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, erdhi ditën e sotme në Shqipëri për të parë nga afër dëmet që ka shka
Historia tragjike e familjes në Bubq, të cilës Bebe Rexha do t’i ndërtojë shtëpi të re Pas tërmetit të fuqishëm që shkatërroi vendin tonë, këngëtarja Bebe Rexha u nis menjëherë drejt Shqipërisë për t’i ardhu
Dëmet nga tërmeti shkatërrues, Meta takon Bebe Rexhën në Ishëm (VIDEO) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri. Me të mbërritur në Shqipëri, Bebe ka taku