999 rezultate për

beatrix

“Zhduku k**vë”, këngëtarja shqiptare ofendon rëndë fansen (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj shquhet për faktin që shfaqet gjithnjë e kuruar. Edhe pse në moshë shumë të njomë, ajo kujdeset shumë
Demaskohen këngëtaret shqiptare, ndryshimi drastik nga Instagrami Fotot perfekte në Instagram shpeshherë na bëjnë të ndihemi shumë keq për mosperfeksionet tona apo mënyrën si dukemi.
Me gjysmën e gjoksit jashtë mes dy djemve, Beatrix Ramosaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Edhe pse gjatë kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, Beatrix Ramosaj ka marrë të gjithë vëmendjen
Dalin fotot nga ditëlindja madhështore e Beatrix Ramosajt (FOTO LAJM) Është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen e 24-të. Këtë e k
Feston sot ditëlindjen, por nuk e dini sa vjeç mbush vërtet Beatrix Ramosaj Është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen e 24-të. Këtë e k
“Do të të dua përgjithmonë!” Beatrix Ramosaj kujton babanë e ndjerë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, ka treguar se çdo ditë e më shumë po e ndjenë mungesën e babait të saj. Sot në Inst
Ky është kushti që Beatrix Ramosaj të martohet me një mashkull (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është këngëtarja e njohur shqiptare. Për momentin nuk dihet nëse Beatrix është në një lidhje apo jo,
Fansat sulmojnë Beatrix Ramosajn, ajo jep përgjigjen epike Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Beatrix sfidon Oriolën dhe fansi ia thotë troç (FOTO LAJM) Këngëtarja Betrix Ramosaj, është shkëputur disi nga skena dhe muzika kohët e fundit, megjithatë ajo vijon të jetë shumë
Beatrix Ramosaj tregon ndryshimin që ka bërë në pamjen e saj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është këngëtarja e njohur shqiptare. Duket se ajo për një kohë të gjatë nuk ka sjellë ndonjë klip të ri.
Beatrix shokon me deklaratën e papritur: Jam shtatzënë! Dita e sotme njihet ndryshe si dita e gënjeshtrës dhe për këtë këngëtarja Beatrix Ramosaj ka vendosur ti bëjë një lojë n
Beatrix Ramosaj thyen premtimin e bërë (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është një këngëtare shumë e njohur dhe shumë bukuroshe. Këngëtarja para dy vitesh premtoi se nuk do
Beatrix Ramosaj provokon nga shtrati i saj (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Kur tri femrat më të bukura bëhen bashkë, kështu e nisin ditën (VIDEO) Tek njera-tjetra ato gjejnë mbështetjen për të bërë edhe ato gjëra që të vetme nuk do t'i bënin. Kështu rezultati i
Beatrix Ramosaj mesazh nga shtrati ish të dashurit (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj tregohet shumë e kujdesshme përsa i përket jetës së saj private. Ky kujdes është shtuar sidomos pas ndar
Beatrix Ramosaj ka bërë gjoksin?! Ja fotot që bëjnë diferencën Këngëtarja Beatrix Ramosaj njihet për kujdesin që tregon për paraqitjen e saj, veshjet dhe pozat elegante që bën dhe pub
Beatrix Ramosaj kërkon burrë (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj tregohet shumë e kujdesshme përsa i përket jetës së saj private. Ky kujdes është shtuar sidomos pas ndar
Dikur mike, sot nuk flasin! Enca dhe Beatrix bëhen për herë të parë bashkë (FOTO LAJM) Enca dhe Beatrix Ramosaj prej vitesh nuk flasin me njëra-tjetrën. Ato kanë qenë shoqe që kur studionin në Lice dhe zënka
Beatrix harron “Instagram”-in hapur, Albani i zbulon sekretet (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që të harrojmë hapur llogaritë tona sociale në ndonjë nga pajisjet tona elektronike. E njëjta
Ke veshur apo jo të brendshme Beatrix?! (FOTO LAJM) Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka mahnitur me paraqitjen e saj të fundit. Në fotografitë e publikuara në Instagram, Beatr