999 rezultate për

beach

10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (FOTO LAJM) Janë 352 plazhe dedikuar botës, Afrikës, Azisë, Europës, Amerikës së Jugut, Australisë, Amerikës Qendrore, Lindjes së Me
Bie në pishinë 1-vjeçari, babai akrobat e shpëton (VIDEO) Një fëmijë 1-vjeçar shkon rreth rrjetës mbrojtëse të pishinës për të tërhequr topin, por përfundon në ujë. Babai sheh sk
Një “Nammos Beach” shqiptar në zemër të Jugut, plazhi më elitar në vend ju mirëpret! (FOTO LAJM) Fundjava e dytë e Qershorit, bashkë me temperaturat e larta më në fund solli dhe magjinë e plotë të verës. Dhe nuk kisht
Të bësh art me rërë (FOTO LAJM) Artistët kanë aftësinë për të krijuar vepra duke filluar nga çdo material; më poshtë ne do t’ju tregojmë se çfarë mund t
"Nëna e të gjitha bombave", si u zhduk nga faqja e dheut qyteti bregdetar (FOTO LAJM) Uragani Michael ka shkatërruar qytetin Mexico Beach në veriperëndim të Floridas në SHBA, thanë zyrtarët. Kur Uragani
E pazakontë, hajduti vjedh makinën bashkë me foshnjën e brenda (VIDEO) Një burrë i cili dyshohet se kishte vjedhur një makinë brenda të cilës gjendej një foshnje, është filmuar duke u ndalur
Afërdita vendos datën e dasmës Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës. Ajo ka vendosur të martohet këtë verë. Dat
20 plazhet më të shtrenjtë në botë Temperaturat po rriten dhe sigurisht se po mendoni për pushime. Megjithatë, para se të shkoni duhet të shikoni mirë buxh
"Trip Advisor": Ja plazhet më të mira në botë për vitin 2017 (FOTO LAJM) "Trip Advisor" ka renditur listën për top 19 plazhet më të mira në botë për sezonin veror të 2017-tës. Kjo përzgjedh
“The Beach” përjetohet në Tiranë, trafikantët qëllojnë të “panjohurin” që shkel në arat e kanabisit (FOTO & VIDEO) Aktori i njohur Leonardo Di Caprio ëshë personazh kryesor në filmin “The Beach” ku gjatë aventurës së tyre në ishujt e A
Tigri masakron një grua kujdestare në një kopsht zoologjik në Florida Një ngjarje e frikshme ka ndodhur ne kopshtin zoologjik “Palm Beach” në Florida të Shteteve të Bashkuara, pasi një tigë
Beach of Durres polluted with ship fuel A huge amount of fuel has polluted more than 2.5 kilometers of coastline in the Iliria beach in Durres. Residents ca
Portieri gol me stil gërshërë në minutën e fundit (VIDEO) Kur nuk munden lojtarët, e bën portieri. Në fakt, portieri i Holbeach United është bërë hero duke e shënuar një gol akro
Reuters: Albania, a cheap paradise Reuters news agency has decided to promote Albanian tourism about writing about its beautiful landscapes and beaches.
7 tourists risk drowning in Vlora 7 people risked drowning in the beach of Vlora. 4 of them were students comming from Kosovo, aged 20. All of them were e
Gjermeni inspects the beach of Durres Minister of Urban Development and Tourism, Ms. Englantina Gjermeni, accompanied by the Deputy Minister Alfred Dalipi, th
Dhjetë plazhet më të bukura të SHBA-së (FOTO-LAJM) Stephen Leatherman publikon listën e dhjetë plazheve më të bukura në SHBA. Leatherman, profesor i Universitetit të Flor
Makina përfundon në oqean, shpëtohet gruaja dhe fëmijët (VIDEO-FOTO) Një familje amerikane rrezikoi të mbytej në bordin e një makine të zhytur në ujrat e Atlantikut, në brigjet e Floridës.
Irina e "harron" shpejt vdekjen e gjyshes (FOTO) Ndërrimi i viteve për Irina Shayk, nuk ishte më i miri pas vdekjes tragjike të gjyshes së saj në ditët e fundit të 2013-
Rita Ora bëhet për spital (FOTO LAJM) Rita Ora i është rikthyer punës, pas problemeve shëndetësore që pati në Miami, teksa bënte një set fotografish. Sipas me