999 rezultate për

baza

"Vdekjet nga Covid dy herë më të larta", Manastirliu i përgjigjet akuzave Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur për mediat në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia e koronavi
Pogradeci mes talenteve dhe eksperiencës, Abazaj: Jemi pretendentë, ja pse u riktheva Marin Abazaj, këtë sezon ka kaluar në një stad tjetër të karrierës së tij. Ka provuar që të luaj me moshat e “liqenorëve
Abazaj ka rigjetur formën optimale, shënon sërish në Turqi (VIDEO) Istanbulspor po fiton me rezultatin e ngushtë 1-0 ndaj Eskisehirspor, në ndeshjen e vlefshme për ligën e dytë turke.
Agnellit ende i djeg eliminimi ndaj Lyon dhe humbja e Super Kupës ndaj Lazios Në bilancin e bërë sot në Asamblenë e Aksionerëve të Juventusit ishte i pranishëm edhe Andrea Angelli, që pasi mbajti fj
PD e Durrësit voton kandidatët për deputetë, Xhaferaj: Hera e parë që baza zgjedh në mënyrë demokratike emrat PD e qarkut të Durrësit votoi sot për kandidatët e propozuar nga anëtarësia për deputetë në zgjedhjet e ardhshme parlame
Kristal Abazaj shënon golin e parë në Turqi (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Kristal Abazaj ishte protagonist në fitoren e ekipit të tij Istanbulspor 2-1 ndaj Bandirmaspor, në li
Piatek kthehet në Serie A, jo te Milani Krzysztof Piatek ishte bashkuar me Milanin duke bërë bujë të madhe me paraqitjet e tij të para me klubin e Milanit si dh
ZYRTARE/ Abazaj befason me ekipin e ri Kristal Abazaj është lojtari më i ri i Istanbulspor, në Ligën e Parë turke. Sulmuesi është prezantuar ditën e sotme
TETOVË/ Zbulohet rrjeti i trafikantëve të heroinës, baza ishte pranë një kasolle Një grup shpërndarësish të heroinës është arrestuar në një kasolle në afërsi të fshatit Miletinë të komunës së Bërvenicë
Basha kopjon suksesin e KOP-it në Durrës, baza propozon tre emrat e njohur nga bota akademike Suksesi i arritur në zgjedhjet e 2005-s përmes hapjes së PD dhe promovimit të prurjeve të reja veçanërisht nga bota akad
Tension në Mesdhe! Turqia ngriti avionët me raketa, Mitsotakis vizitë urgjente tek baza ajrore Ndërkohë që Turqia njoftoi mbajtjen në ajër për 24 orë të 8 avionëve të pajisur me raketa gati për të qëlluar, kryeminst
Zaev-Ahmeti: Baza të mira drejt qeverisë së re Pas marrjes së mandatit, kreu socialdemokrat Zaev pati takim tre-orësh me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti, në të cilin morë
Teuta-Kukësi: Pjesë e parë e kujdesshme, verilindorët godasin shtyllën me Abazajn Ka startuar në orën 20:45, në “Niko Dovana”, ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë. Nga Kukësi te Kukësi
Zbulohet baza e grupit kriminal në Tiranë, gjendet arsenal armësh brenda banesës (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Yrsheku” duke zbardhur ngjarjen e ndodhur në datë
Kryesuesit e Kategorisë së Parë shpërblehen për sezonin pozitiv (FOTO LAJM) Pogradeci, pas lajmit të ndërprerjes së kampionatit, ka mbyllur stërvitjen si ekip, duke kaluar në një plan të dytë, atë
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
Apolonia-Pogradeci, Abazaj: Duam arbitër nga Superiorja Pogradeci ëstë skuadra më në formë këtë sezon dhe pretendent kryesor për tu ngjitur në Superiore sezonin e ardhshëm.
Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Si fshihen raketat e Iranit nën pesë shtresa betoni (FOTO LAJM) Bazat e raketave nëntokësore të Iranit të fshehura nën pesë shtresa betonit, janë gati për të goditur në rast të shpërth
Kërcënohen SHBA-të : Nëse nuk tërheq trupat nga Iraku, do t’i ktheni me arkivole Lideri i organizatës terroriste Hezbollah në Liban, Hassan Nasrallah ka kërcënuar SHBA-në se nëse nuk tërheq trupat e sa