Shifra të frikshme viktimash: 21 humbje jete e 780 raste të reja
999 rezultate për

bayerni

Haaland i vendos "vizën" Chelseas dhe Bayernit Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Erling Braut Haaland nuk konsideron mundësinë të nënshkruajë me Chelsean. “Blutë” jan
Bayerni nuk e mendon transferimin e Haaland, kjo është arsyeja Bayern Munich nuk është duke konsideruar transferimin e sulmuesit Erling Haaland. Norvegjezi është duke shkëlqyer te
Bayerni "piketon" mbrojtësin e Napolit si alternativë për Alaban Kalidou Koulibaly do të largohet nga Napoli gjatë merkatos së verës. Për mbrojtësin interesohen shumë klube të mëdha mes
Legjenda gjermane i bindur: Haaland në verë transferohet te Bayerni Erling Haland pa dyshim që është kryefjala e futbollit botëror këto ditë duke eklipsuar çdo lojtar tjetër. Magjia që ai
Leipzig nuk i ndahet Bayernit, mposht me përmbysjen Gladbach (VIDEO) Leipzig nuk i ndahet Bayernit dhe mban gjallë shpresat për të fituar titullin e saj të parë në histori në Bundesliga, fa
Humbjet ndaj Bayernit dhe Bolognas, Tare: Objektivi ynë mbetet kampionati Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka folur për objektivin e klubit. Tare ka folur për mbarëvajtjen e formës së sk
Bayerni lë me pasoja Lazion, skuadra e Inzaghit mposhtet nga Bologna (VIDEO) Lazio ka pësuar disfatë nga Bologna në kuadër të javes së 24-të të Serie A. Ishte Immobile i cili humbi një penalti n
Bayerni fiton me manita ndaj Koln (VIDEO) Bayern Munchen ka mposhtur FC Kolnin në kuadër të javes së 23-të të Bundesligës. Bayern Munchen ka vazhduar me fitore
Costa merr zyrtarishit vendimin për të ardhmen, ja ku do luajë sezonin e ri (FOTO LAJM) Douglas Costa ka bërë të ditur se në fund të këtij sezoni do të kthehet te Juventusi. Costa para fillimit të këtij ed
"Tremben" tifozët e Bayernit, ylli i ekipit nuk jep garanci për të ardhmen Është vetëm 24-vjeç por pavarsisht moshës së re, Kingsley Coman duket si prej futbollistëve më veteranë që Bayern Munich
Talenti i Bayernit zgjedh mes Anglisë dhe Gjermanisë Pas performancës së tij të pabesueshme kundër Lazios në Ligën e Kampionëve, i riu i Bayern Munich , Jamal Musiala, më në
Nga 21 janari që nuk luan, Strakosha në listën e lojtarëve për ndeshjen me Bayernin Lajm i mirë për Thomas Strakoshën, i cili la pas dëmtimin e gjatë që kishte pësuar. Në ndeshjen ndaj Bayernit të Myni
Flick nuk i llogarit dëmtimet: Jemi Bayerni, do të bëjmë një ndeshje të madhe në Romë Bayern Munchen do të luajë sot ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të finaleve të Champions League ndaj Lazios. Gjerm
Immobile para ndeshjes me Bayernin: Krenar që garoj me Ronaldon dhe Lewandowskin për këpucën e artë Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes me Bayern Munchen. Sulmu
U "dogj" me Alaban, Bayerni përshpejton rinovimin me Sule Kriza financiare për shkak të pandemisë ka prekur të gjithë klubet e mëdha, ku as Bayern Munich nuk i ka shpëtuar efekte
Frankfurt në super formë, mposht Bayernin dhe rihap garën për titull (VIDEO) Eintracht Frankfurt dhe Bayern Munchen janë ndeshur në kuadër të javes së 22-të të Bundesligës. Frankfurti ka treguar
Bayerni pa një nga sulmuesit kryesorë ndaj Lazios Lazio dhe Bayern Munich do të përballen në kuadër të 1/16-tës së finales në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich së fund
ZYRTARE/ Alaba konfirmon largimin nga Bayerni, flet mbi të ardhmen Ashtu sic edhe ishte raportuar, Alaba ka dalë sot një konferencë për mediar për ti dhënë lamtumirën nga Bayern Munchen.
Bayerni u ndal në barazim, Flick i kënaqur me ekipin Arminia Bielefeld vuri jo pak në vështirësi Bayernin e Mynihut mbrëmjen e djeshme në "Allianz Arena", teksa kaloi edhe n
Alaba ditën e sotme do të njoftojë largimin nga Bayerni, prioritet kalimi te Reali Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba nesër do njoftojë se në fund të sezonit do largohet nga "Allianz Arena". Sip