999 rezultate për

bayern

Pensionohet nga futbolli ish-sulmuesi i Bayern Munchen, vetëm 32 vjeç Ish-sulmuesi i Bayern Munchen, Sandro Wagner, i ka habitur të gjithë së fundmi, teksa ka deklaruar tërheqjen përfundimta
PSG i "hedh" në tavolinë 30 milion euro Bayernit për Alcantaran E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Ba
Sherr te Bayern për Davide Alaba, Bild zbulon debatin në restorant Bayern Munich është klub i pasur, por nuk mbështet shpenzimet pa kriter. David Alaba është kthyer në çështje në kampin b
Interi dhe Bayerni akoma më pranë shkëmbimit të bujshëm Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic mund të bëjë një lëvizje të befasishme duke u transferuar drejt Bayern Munchen.
Lajm i "hidhur" për Bayern Munchen, ylli i skuadrës mbyll sezonin Ekip i Bayern Munchen nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e mbrojtësi francez, Benjamin Pavard. Pas lëndimit që
20 kandidatët për "Topin e Artë", ja kush kryeson listën Bashkë me kampionatet, është rikthyer edhe gara për “Topin e Artë”, që po zhvillohet me lojtarët më të mirë në botë.
Sane i buzëqeshur në stërvitjen e parë me Bayern (VIDEO) Leroy Sane ka nisur stërvitjet te Bayern Munich. Sane, bashkë me qendërmbrojtësin, Niklas Sule, nisën përgatitjet për
Jo vetëm Liverpool, në garë pë Thiagon futen dhe Juve e Man.City Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, me shumë gjasë do të largohet nga ‘Allianz Arena’ gjatë merkatos së kësaj vere.
Tifozët bavarezë fillojnë të ëndërrojnë, Bayern po punon për afrimin e Messit Spekulimet për të ardhmen e futbollistit më të mirë në botë, Leo Messit, tashmë janë duke u shtuar. Messi, po flitet
Dalin përballjet e Champions League: Messi luan kundër Bayernit Po hidhet shorti i fazave çerekfinale, gjysmëfinale dhe finale, do të luhen në Lisbonë të Portugalisë. Skuadrat që do
Dorëzoi dy trofetë e fituar, Flick: Pas pushimeve, duam Champions-in Trajneri i Bayern Munchen, Hansi Flick, kishte nderin të dorëzonte dy trofetë e fituar këtë sezon në muzeun e klubit.
E pranon Flick: Thiago dëshiron të provojë një tjetër ligë të madhe Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, ishte ne qendër të vëmendjes edhe pas fitores së Bayern në finalen e DFB Kupës, k
Super Bayern Munchen, fiton edhe Kupën e Gjermanisë (VIDEO) Skuadra e Bayern Munchen ka arritur ta fitoj edhe një tjetër titull. Bavarezët sonte mposhtën në finale të Kupës së G
Bayerni drejt triumfit në Kupë, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Bayerni duket i pandalshëm në Gjermani. Pas fitimit të titullit kampion, është shumë pranë edhe fitimit të Kupës. "Ba
Zhbllokohet finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayerni në avantazh (VIDEO) Bayern Munchen ka zhbllokuar finalen e Kupës së Gjermanisë përballë Bayern Leverkusen. Për "bavarezët" ka shënuar Dav
Finalja e Kupës së Gjermanisë, Leverkusen-Bayern Munchen: Formacionet zyrtare Sot nga ora 20:00 do të zhvillohet finalja e Kupës së Gjermanisë mes Bayern Leverkusenit dhe Bayern Munchenit. Dy eki
Thiago Alcantara arrin marrëveshje me Liverpool Drejtuesi i Bordit Ekzekutiv të Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge pranoi në një intervistë për mediat gjermane
ZYRTARE/ Sane firmos për Bayern, ja detajet e kontratës Bayern Munichu ka firmosur me Leroy Sane nga Manchester City. Ai ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me klubin e ri, tek
Hoeness: Transferimi i Leroy Sane do ta bëjë Bayern klub më tërheqës Presidenti i nderit i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka mirëpritur marrëveshjen e tyre për sulmuesin e Manchester Cityt, L
Sane kalon edhe vizitat mjekësore te Bayerni, tani pritet firma Tashmë mungojnë vetëm detajet e fundit që Leroy Sane të quhet në të gjitha efektet një futbollist i Bayern Munich. P