999 rezultate për

batshuayi

Zyrtare, Dortmundi e gjen te Barcelona pasuesin e Batshuayi Do të jetë Paco Alcacer njeriu që do të mbajë peshën e sulmit te Borussia e Dortmundit gjatë këtij sezoni. Drejtuesit ve
Zyrtare: Sulmuesi i Chelsea transferohet në Spanjë Michy Batshuayi është zyrtarisht lojtar i Valencias, këtë lajm e ka konfirmuar klubi dhe lojtari në Twitter. Lojtari
Ndodhi fill pas golit të Januzajt, të gjithë po tallen me këtë futbollist (VIDEO) Batshuayi e ka pësuar keq mbrëmë, në ndeshjen që Belgjika e fitoi 1-0 kundër Anglisë. Pas golit të shqiptarit, Adnan
Qeshni me lot me sulmuesin e Begjikës, ja çfarë ka bërë kur Januzaj shënoi (VIDEO) Belgjika ka mposhtur Anglinë me rezultatin 1-0. Por vetë ndeshja ishte një eveniment i mërzitshëm për të gjithë të prani
Dortmund dëshiron ta blejë përfundimisht Batshuayin Kreu i Borussia Dortmundit, Hans-Joachim Watzke dëshiron të nënshkruajnë ne sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Wa
Batshuayi reagon pas ndërhyrjes horror që mori Sulmuesi kryesor i klubit të Dortmundit, Batshuayi la fushën teksa u largua me barelë nga fusha e lojës pas një ndërhyrj
Michy Batshuayi dëmtohet në derbin Ruhrit, dhe mbyll sezonin Michy Batshuayi rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Kupën e Botës “Rusi 2018” me Kombëtaren Belge. Sulmuesi i Borussias
Batshuayi tregon ëndrrën e bërë realitet Michy Batshuayi la Chelsean në ditën e fundit të merkatos. Sulmuesi belg iu bashkua Borussia Dortmundit si huazim deri n
Chelsea e gatshme të përfshijë Michy Batshuayin për talentin amerikan Christian Pulisic Dëshira e Borussias Dortmund për të nënshkruar me Michy Batshuayi mund të ketë disa largime në merkaton e verës. Bets
Dortmund barazon shifrat ndaj Atalantas (VIDEO) Dortmund barazon gjithçka ndaj Atalantas në "Signal Iduna Park". Është sulmuesi belg, Michy Batshuayi që shënoi goli
Dortmund nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Batshuayi në fund të sezonit Michy Batshuayi ka patur një impakt të jashtëzakonshëm në radhët e Borussias së Dotmundit, që e huazoi nga Chelsea gjatë
Batshuay tregon arsyen pse zgjodhi transferimin tek Dortmund Michy Batshuayi foli zyrtarisht si lojtari më i ri i Borussia Dortmund. Sulmuesi u transferua në “Signal Iduna Park”
Zyrtare: Sulmuesi i Chelseat huazohet tek Borussia Dortmund Skuadra gjermane, Borussia Dortmund ka njoftuar se ka marrë sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Borussia Dortmund
Kritikohet përsëri Antonio Conte, këtë herë nga Joey Barton Joey Barton e ka përshkruar Antonio Conten si një "djalë të butë" dhe një 'fëmijë të egër', duke argumentuar se sjellja
Sevilla synon që të marrë sulmuesin e Chelseat në formë huazimi Sevilla dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi në formë huazimi përpara se të mbyllet merkatoj
Batshuayi i'u përgjigjet thashethemeve se ai është homoseksual Gazetaria e shoë bizit posoi një zhgënjim në Londër ku gazetari i “The Chelsea Daily” tha se Batshuayi ishte një homos
Batshuayit nuk i shërbejnë golat, do të largohet nga Chelsea 7 gola në 11 ndeshje nuk mjaftojnë për Michy Batshuayi te Chelsea. Sulmuesi i ri belg sipas shtypit anglez nuk prefero
Batshuayi si Ramos, gjunjëzon Atletikon në minutën e 93 (VIDEO) Atletico Madrid nuk ka arritur të shënojë fitoren e parë në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Madrilenët ka pësuar
Chelsea e Unitedi fitojnë pa mund në Champions (VIDEO) Chelsea ka poshtëruar Qarabagun me gjashtë gola në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, ndersa Manchester Unitedi mpos
Pamjet e sherrit masiv në fundin e ndeshjes City-Chelsea (VIDEO) Fundi i ndeshjes ndërmjet Chelsea dhe City-it ka dhuruar një sherr masiv mes të dyja skuadrave. Sulmuesi i "qytetarëve"