999 rezultate për

batistuta

Batistuta tregon pse refuzoi Real Madridin dhe Manchester United Legjenda e Fiorentinës, Gabriel Batistuta, ka treguar përse e kishte refuzuar Real Madridin, Milanin dhe Manchester Unit
Batistuta: Po të isha te Reali dhe Milani do të kisha shënuar 200 gola Ish-sulmuesi i Romës dhe Fiorentinës Gabriel Omar Batistuta, i është rikthyer edhe njer karrierës së tij në futboll.
Nga Batistuta tek Ibrahimovic, shikoni disa nga golat më të bukur të shënuar në Serine A me rofeshatë (VIDEO) Seria A ka qënë kampionati më i fortë në botë, ku dhe shumë shqiptarë janë të apasjonuar për futbollin Italian. Media
Andrea Pirlo licensohet si trajner Andrea Pirlo, Alberto Gilardino, Paolo Montero, Thiago Motta dhe Gabriel Batistuta janë trajnerët e ri profesional që ka
Batistuta rrëfeu vështirësitë e të qenit futbollist dhe zgjedh mbrojtësin më të mirë në Ish sulmuesi argjentinas, Gabriel Omar Batistuta ka dhënë një intervistë të gjatë, ku ka folur për karrierën e tij të la
Batistuta trembet se Messi do të shënojë dyfish më shumë gola se rekordi i tij Në 2016-ën, me dygolëshin që u shënoi Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Lionel Messi arriti kuotën e 54 finalizimeve me
Trajneri i Spurs krahason Kanen me sulmuesin legjendar Trajneri i Spurs, Mauricio Pochetino e ka lavdëruar Harry Kane. Argjentinasi ka bërë një krahasim interesant, duke t
Maradona zgjedh 11 argjentinasit më të mirë në histori, Messi në dyshim Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, legjenda e futbollit Diego Armando Maradona ka publikuar “To
Argjentina publikon formacionin më të mirë të të gjitha kohërave Federata Argjentinase e Futbollit ka zgjedhur formacionin më të mirë në historinë e kombëtares së saj. Ky njëmbëdhjet
Suarez: Idhulli im është Batistuta, ndërsa "tuneli" ndaj David Luiz... Një avantazh që ofron siguri, por Luis Suarez nuk i ze besë. Sulmuesi i Barcelonës, në konferencën për shtyp në vigjilje
Çfarë debutimi, Osvaldo gol "alla" Batistuta me Boca-n (VIDEO) Goditje me kokë dhe gol "alla" Batistuta. Nuk mund të kishte debutim më të mirë në "Bombonera" për Daniel Osvaldon. Ish
Shokon Batistuta: I thashë mjekut të më priste këmbën Në një intervistë për "Tyc Sports" ish bomberi i Argjentinës, Fiorentinës, Romës dhe Interit Gabriel Batistuta ka folur
Divorcohet Batistuta, në '96 ulërinte: Irina të dua (FOTO-VIDEO) Revista argjentinase "Cronica" zbulon se Gabriel Batistuta, ish sulmues i Fiorentinës dhe Romës në Serie A dhe i goleado
Batistuta: Higuain më i mirë se Cavani Gonzalo Higuain por drejton në fushën e lojës Napolin e Rafa Benitez duke bërë që të krahasohet me të tjerë bombera të m
Brazil 2014, historia e kampionëve në photoshop (FOTO LAJM) Një futbollist në ditë deri në fillimin e Kupës së Botës 2014, e programuar për të filluar më 12 qershor në Brazil. Ësht
Batistuta kërkon një vend në kombëtare Gabriel Batistuta shpreh dëshirën për një rikthim në kombëtare, Sigurisht që jo në krah të Messit apo Higuain por në një
Legjenda Batistuta mezi ecën Gabriel Batistuta, ish-futbollisti argjentinas, i cili ishte tmerri i mbrojtjeve të hekurta të ekipeve italiane në kohën