999 rezultate për

basten

Van Basten mendon se De Ligt gaboi që shkoi në Serie A Marco Van Basten beson se bashkëvendësi i tij, Matthijs de Ligt ka gabuar kur ka vendosur të transferohet te Juventus.
Vesa Luma zihet me Big Bastën dhe zbulon arsyen: Nuk flasim! (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Dyshja kanë publikuar shpesh m
Sachi: Askush si Gulit dhe Van Basten, nuk do ta merrja kurrë Ronaldon në ekip Arrigo Saki ka shkruar historinë në futbollin italian dhe botëror, në vitet kur udhëhoqi Milanin e holandezëve drejt suk
Sacchi rrëfehet për magjinë e Van Basten, efektin Ancelotti dhe Realin skandaloz Gjatë një ceremonie të zhvilluar në nder të “Të pavdekshmëve të Milan”, ish-trajneri i kuqezinjve, Arrigo Sacchi ka zbul
Frazë naziste direkt në tv, Van Basten kërkon ndjesë (VIDEO) Një shkarje e shëmtuar në në ditën më të keqe. Pikërisht, kur në Hollandë futbollistët protestojnë kundër diskriminimit
Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës Vesa Luma i ka bërë dedikimin special Big Bastës. Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festua
Salvini: Milani nuk ka më Gulit dhe Vam Basten në fushë Ministri tifoz i Milanit, Mateo Salvini, ka folur për "Rai Radio 1" për skuadrën e tij të zemrës, duke dhënë mendimin e
Van Basten parashikon fituesin e çiftit Juventus-Ajax Legjenda holandeze Marco Van Basten, ka folur për sfidën e mbrëmjes së sotme në Champions mes Juventusit dhe Ajax-it. Pë
Piatek le pas legjendat, Weah, Ibra, dhe Van Basten (FOTO LAJM) Krzysztof Piatek po surprizon të gjithë futbollin Italian dhe jo vetë. Ai është përshtatur mjaft mirë në Itali, dhe k
"Ish-Topi i Artë": Neymar e ekzagjeron me teatrin Neymar vazhdon të kritikohet për sjelljen e tij në këtë Botëror. Ai do mbahet mend për simulimet e shumta që ka bërë
Van Basten për simulimet e Neymarit: Duhet të sillet si lojtar jo si aktor Simulimet dhe hedhjet e Neymarit janë bërë objekt bisede në të gjithë botën, dhe një koment për brazilianin nuk mund të
Asensio bën super goditjen "alla Van Basten", shikoni reagimin e portierit (VIDEO) Reali i Madridit iu fal supergolit të Asensio për të fituar minimalisht 1-0 përballë Leganes në Copa del Rey. Në minu
Vesa më në fund do të bashkohet me Big Bastën, hedh poshtë fjalët për ndarjen Prej gati 8 muajsh Big Basta është larguar drejt Zelandës së Re dhe po kaq kohë ka pa u takuar me bashkëshorten e tij Ve
Ndahet Vesa Luma me Big Bastën? (FOTO LAJM) Prej disa kohësh flitet se çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta janë larg nga njëri tjetri, pasi Big Basta është
8 rregullat e reja të futbollit propozohen në Holandë Nuk është imagjinatë, por ajo çka realisht ka ndodhur në fushën e blertë të takimin mes FC Lisse dhe Quick Boys në kateg
Vesa Lumën e "mbyt" malli për Big Bastën (FOTO LAJM) Këngëtarja Vesa Luma ka publikuar në rrjetë sociale një foto të saj dhe të reperit Big Basta. Megjithatë dedikimi kët
Vesa uron Big Bastën për përvjetorin e tyre të martesës Tahsmë kaë kaluar dy vjet që nga dita e kurorëzitmit të dashurisë së Vesës dhe Big Bastës në martesë. E është pikëris
Van Basten akuza të rënda ndaj Milanit Në një intervistë për La Gazzetta dello Sport, ish sulmuesi holandez i Milanit, Marco van Basten ka deklaruar se nuk e p
10 idetë brilante të Van Basten: Ja rregullat që duhen ndryshuar në futboll (FOTO) Ish futbollisti holadnez, Marco van Basten në një intervistë të botuar këtë javë nga “Sport Bild” ka propozuar 10 rregul
Vesa Luma e pranon: Jam arrestuar me Big Bastën në Mal të Zi Vesa Luma ka surprizuar ndjekësit e saj teksa ka folur për herë të parë për arrestimin e papritur me Big Bastën në Mal t