E FUNDIT/ Fluturon kurba, 4 viktima dhe 93 raste të reja
999 rezultate për

bashkuar

Qyteti me më së shumti miliarderë në botë Sipas Wealth-X, qyteti me më shumë miliarderët në botë mbetet Nju Jork. Këto janë të dhëna nga dokumenti : "Regjistri
A do mbyllet Lotaria amerikane prej pandemisë? Ja çfarë thotë Zëri i Amerikës Bazuar në programin e Lotarisë së Vizave dhjetëra mijëra imigrantë të mundshëm mbështeten në fatin e shortit për të fitu
PSG po shqyrton me kujdes mundësinë e transferimit të Bellerin Skuadra kampione e Ligue 1, PSG, janë duke shikuar opsionin për përforcimin e krahut të djathtë të mbrojtjes, dhe tashmë
"Përvjetor në kohë të vështirë", Meta i dërgon letër Trump-it Presidenti Ilir Meta me rastin e 244-vjetorit të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara ka shkruar një letër urimi. Meta
U kapën duke kryer marrëdhënie sek*uale, pezullohen nga detyra dy zyrtarët e lartë (VIDEO) Një video në Twitter tregonte se një prej punonjësve të OKB qëndronte në pjesën e pasme të fuoristradës i shoqëruar nga
53 vite të martuar, çifti ndërron jetë në të njëjtën ditë me duart e bashkuara (FOTO LAJM) Një çift të cilët ishin të martuar për më shumë se gjysmë shekulli, humbën jetën në të njëjtën ditë si pasojë e Covid 19
BESA mbështet Zaev për t'u bashkuar me VMRO-në kundër kryeministrit shqiptar (VIDEO) Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në një debat televiziv deklaroi se ai do të jetë kryeministri i ardhshëm në Maqedoninë e Ve
Përdoret për trajtimin e COVID-19, SHBA blen të gjitha rezervat në botë Zyrtarët amerikanë i kanë blerë të gjitha rezervat e ilaçit Remdesivir për muajin korrik dhe 90 për qind të rezervave pë
Toka e premtuar, si arratisen me kamion shqipëtarët drejt Britanisë Mbretëria e Bashkuar ka qenë prej kohësh një destinacion sa i preferuar, aq edhe i pamundur për shqiptarët që duan të em
SKANDAL/ Dalin pamjet e një çifti duke bërë s*ks në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara Momentet intime të një çifti në makinën me logon e Kombeve të Bashkuara janë bërë virale në internet orët e fundit, duke
BE akoma e pavendosur për qytetarët që do të mund të hyjnë nga 1 korriku Vendet e Bashkimit Evropian nuk arritën të vendosin të premten për një “listë të sigurt” të vendeve, banorët e të cilëve
Goditet grupi i trafikantëve në Britani: Disa shqiptarë midis 12 të arrestuarve Pas një hetimi ndërkombëtar për kontrabandën e migrantëve në Britani të Madhe me anije përmes kufirit me Belgjikën, kanë
DASH nxjerr raportin: Ku renditet Shqipëria dhe Kosova për terrorizmin Departamenti amerikan i Shtetit, publikoi të mërkurën raportin vjetor për terrorizmin në botë, ku thuhet se në vitin 201
Dr. Fauci del kundër Trump: Dy javët e ardhshme do të jenë kritike Eksperti i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci tha të martën se ai dhe anëtarët e tjerë të Gr
"Kujtojani Serbisë vrasjet dhe shkatërrimet", Organizata e Veteranëve thirrje liderëve politikë Jemi në prag të takimit që liderët e partive politikë në Kosovë dhe Serbi do të bëjnë në SHBA për dialogun mes tyre.
Paratici për Arthur: Duhet të ketë dëshirën për t’iu bashkuar Juventusit Barcelona dhe Juventus pritet të finalizojnë një marrëveshje të tyre, për të shkëmbyer emrat si Miralem Pjanic dhe Arthu
Koalicion me Ramën? Monika Kryemadhi: Vetëm nëse unë jam e çmendur! "Vetëm nëse unë jam e çmendur dhe jam njeri që nuk mbaj fjalën..." Opozita do të shkojë e bashkuar në zgjedhje. Kësht
SHBA i ofron Shqipërisë shumën e majme në përballje me koronavirusin Shtetet e Bashkuara te Amerikës kanë dhënë një tjetër ndihmë ndaj vendit tonë, në përballje me koronavirusin. Përmes
Ambasada Amerikane sqaron ata që duan të udhëtojnë në SHBA Qytetarët që janë bllokuar për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, nuk mund të udhëtojnë tranzit në asnjë aer
Pamje të dhimbshme, si kalojnë shqiptarët në mënyrë të paligjshme në Angli Një 20-vjeçar rumun, u përpoq të kontrabandonte dy shqiptarë në Mbretërinë e Bashkuar të fshehur nën dyshemenë e kamioni