999 rezultate për

bashkiak

Përqafoi të fejuarën, i riu gjobitet nga policia se shkeli normat kundër COVID-19 Normat e distancimit social merren ende seriozisht në Itali, veçanërisht në veri ku COVID-19 ka goditur më fort. Ndonjëh
Ish-kryebashkiaku: Më i zoti se Kadri Roshi, jepini Ramës një OSCAR! Ish-kryebashkiaku i natës, Briken Fejzullai ka sugjeruar që kryeministrit Edi Rama t'i jepet një OSCAR. Plot ironi, F
Po mblidhte kanaçe, policia bashkiake tërheq zvarrë qytetarin rom (VIDEO) Disa pamje të rënda janë bërë publike mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale. Në video duket momenti i tensionit mes p
Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, këshilltarët bashkiakë nisin dorëheqjet: Përbindësha! Pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, vendim ky që u fimros nga këshilltarët e bashkisë së Tiranës, kanë nisur do
Vëllai iu arrestua për trafik droge, PD: Të shkarkohet kryebashkiaku socialist! Vëllai i kryetarit të Bashkisë Fushë-Arrez Fran Tucit, përfaqësues i Partisë Socialiste, është arrestuar me akuzën për k
Përmbyset fugoni i policisë bashkiake, ka të lënduar Një aksident ka ndodhur pak më parë në autotradën Tiranë-Durrës, ku një fugon i Policisë Bashkiake është përmbysur. M
Emrat dhe postet: Anëtarët e Këshillit Bashkiak që firmosën shembjen e teatrit marrin nga 2-3 rroga Ditën e sotme u mbajt protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Kjo protestë e cila ishte paqësore, u
Flor Binaj reagon me tone të ashpra për Teatrin Kombëtar: Turp (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Këshilli Bashkiak vendosi shembjen e godinës së Teatrit, pa mbledhje dhe me një vendim qarkullues të fi
Vendimi për shembjen e Teatrit, Meta: Nuk mund ta besoj që edhe kjo ka ndodhur! Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas denoncimit të këshilltarit opozitar në Bashkinë e Tiranës, Fabian Topollaj, i cili b
Këshilltari opozitar në Bashki: Veliaj gënjeu, shembja e Teatrit u vendos përmes e-mailit Këshilltari opozitar në Bashki, Fabian Topollaj ka botuar dokumentet që sipas tij vërtetojnë mënyrën se si kryebashkiaku
Regjisori: Do të kallëzohen penalisht anëtarët e Këshillit Bashkiak që votojnë shembjen e Teatrit Regjisori Kastriot Çipi në një shkrim në rrjetet sociale ka paralajmëruar se nëse Këshilli Bashkiak voton shembjen e Tea
Mos u çudisni! Djali mbi kalë është kryebashkiaku Erion Veliaj (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme por djali që shikoni në foto është kryebashkiaku Erion Veliaj. Politikani Belind Këlliçi,
Shembja e Teatrit Kombëtar, Këshilli Bashkiak merr vendimin e papritur Mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës, ku do të diskutohet për çështjen e Teatrit Kombëtar e planifikuar për ditën e
Drejt shembjes? Policia bashkiake rrethon Teatrin Kombëtar, tension para ndërtesës Ditën e sotme policia bashkiake ka rrethuar Teatrin Kombëtar gjë e cila është shoqëruar me tension midis aktorëve dhe po
Policia në zi, ndahet para kohe nga jeta efektivi i ri në moshë Ndahet nga jeta para kohe efektivi i Policisë Bashkiake të Tiranës, Besfort Dajçi. Mësohet se efektivi vuante nga një
Ndahet nga jeta në moshë të re efektivi i policisë së Tiranës Një lajm i hidhur vjen nga Policia Bashkiake e Tiranës ku një efektiv i kësaj strukture është ndarë nga jeta. Efektiv
Rama bën për "ujë të ftohtë" kryebashkiakun e Vlorës: Mbush gropat! Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në këmbë për të inspektuar punimet në kantierin e Lungomare 2 në Vlorë. Sic edhe
Thyen rregullat, kryebashkiakja gjobitet që shkoi në sallon bukurie Kryebashkiakja e Beaumont, Teksas edhe pse disa ditë më parë ka deklaruar se nuk do shkelë masat e marra kundër përhapje
Upss! Kryebashkiakja filmohet duke rregulluar thonjtë në një sallon bukurie (FOTO LAJM) Rregullat e karantinës si pasojë e COVID-19 janë bërë për t'u thyer vetëm nga udhëheqësit. Një kryebashkiake në Teksa
Kryebashkiaku elozhe live Ramës: Komandant! Urdhri jot zbatohet, nuk diskutohet! Kryeministri Edi Rama ashtu siç bëri me dije gjatë bashkëbisedimit me qytetarët në rrjetet sociale ka përcaktuar edhe rr