999 rezultate për

basha

Basha reagon pas asfiksimit të 60-nxënësve në Bulqizë: Alarm për shkollat! Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Shupenzë, ku u helmuan 60 nxënës të një s
Ngjela: Bëjnë sikur zihen por Rama, Berisha e Basha janë bashkë! Spartak Ngjela me anë të një postimi në Facebook thotë se Berisha, Rama e Basha bëjnë sikur zihen por në fakt janë një.
U zu me të gjithë aktorët, Altin Basha largohet nga Portokallia? Ai u vu në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale për shkak se u akuzua nga shumë aktorë si shkaku kryesor i largimit ng
Bregu tregon presionet e ambasadorëve: Lu shkonte sa nga Basha sa nga Berisha Ish-ministrja e Integrimit në kohën e qeverisjes së PD-së, Majlinda Brengu, ka folur e ftuar në News24 për marrëdhëniet
Akuza e rëndë: Berisha e Basha fituan një ishull për marrëveshjen e detit Me anë të një postimi në Facebook, avokati i njohur Spartak Ngjela ka hedhur akuza të rënda në drejtim të ish-kryeminist
Basha flet për një tjetër skandal: Do ia dëgjoni këngën shumë shpejt Kryetari i PD-së Lulzim Basha me tone të ashpra ka kërcënuar Ramën dhe Gjiknurin në lidhje me një dosje e cila sipas Bas
Akuza e kërcënime me Bashën, Ilir Beqja braktis Kuvendin (VIDEO) Vazhdon me debate të nxehta seanca në Kuvendin e Shqipërisë ku kreu i opozitës Lulzim Basha me tone të ashpra ka paralaj
Basha “kërcënon” Ramën: Jepi fund se s’do të ketë mëshirë për ty! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në Kuvend i ka bërë thirrje Ramës që t’i hapë rrugë zgj
Pas sulmeve të Ramës, Basha “goditet” ashpër edhe nga Patozi Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi ka thumbur sërish kreun e PD-së Lulzim Basha i cili e la jashtë Kuvendit të Shqipëri
Rama ofendon keq Bashën në Kuvend: Ti as Lulin e vogël se bën dot! Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend ka ironizuar keq kryetarin e PD-së Lulzim Basha se sipas tij është i
Rama-Basha sherr në Kuvend: Do vish tek unë, s’ke nga shkon! Debate të forta e plot akuza po zhvillohen mes Ramës dhe Bashës në seancën e sotme në Kuvend. Kryeministri Edi Rama g
Rama-Basha debat e akuza të rënda për vëllain e kunatin në Kuvend Debate të forta po zhvillohen në Kuvendin e Shqipërisë ku mes kryeministrit Edi Rama dhe kryeopozitarit Lulzim Basha aku
Basha “kërcënon” Ramën me shprehjen e Papa Franceskut: Dredharak! Kryeministri Edi Rama mori fjalën në Kuvend ku foli për buxhetin 2018. Por në fund të fjalës së tij duke marrë paras
As Berisha e as Basha, demokratja e preferuar e Ramës është Jozefina Topalli Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës në News 24 ka folur gjërë e gjatë mbi zhvillimet politike në vend, marrëdhëniet
Basha thumbon keq Ramën për Tahirin: Kur do të zhvishesh lakuriq? Kreu i PD-së Lulzim Basha në një deklaratë për mediat komentoi ashpër projektbuxhetin e qeverisë për 2018. Ndër të t
Basha bën paralajmërimin e fortë: Të ndalet projekti 1 miliard eurosh! Kryetari i PD Lulzim Basha me anë të një konferencë për mediat i ka kthyer përgjigje kryeministrit shqiptar Edi Rama.
Polici mbronte 1.5 ton drogë në Velipojë, Basha zbardh denoncimin e rëndë Krye i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një denoncim të rëndë në lidhje me aks
Pas Berishës edhe Basha bëhet me "qytetar digjital": Shikoni kush i shkruan kësaj radhe Kryedemokrati Lulzim Basha postoi mesazhin e një gardisti sipas tij që i ka njoftuar se dy ditë më parë punonjës të tjer
Basha-Hahn, çfarë u disktutua 2 orë kokë më kokë në PD Komisioneri për Zgjerimin në BE, Johannes Hahn ditën e djeshme është takuar me kryedemokratin Lulzim Basha. Mësohet
Basha sulmon Ramën për Tahirin: Populli do bëhet bashkë për të të fundosur Lulzim Basha ka deklaruar sot se arsyeja pse Tahiri nuk është arrestuar është fakti se njerëzit akoma nuk kanë bashkuar