999 rezultate për

baselit

Pajtim Kasami me një supergol i siguron fitoren Sionit ndaj Baselit (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Pajtim Kasami ka qenë vendimtar në fitoren e Sionit ndaj Baselit, pasi goli i tij ia ka siguruar fito
Xhaka befason të gjithë, transferohet te gjiganti turk Trajneri i Besiktasit, Sergen Yalcin ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit shqiptar të Baselit, Taulant X
Zvicra në ankth, Kosova është afër ta marr talentin e Baselit Mediumi më prestixhioz në Zvicër, Blick shkruan sot se Kosova është gati të marr talentin e Basel, Orges Bunjaku. Mad
Zhegrova me një super gol i jep fitoren Baselit (VIDEO) Baseli ka shënuar fitore në ndeshjen miqësore kundër Steaua Bukuresht. Zviceranët fituan falë një goli të bukur të Ed
Zhegrova fantastik, realizon supergol në derbi (VIDEO) Baseli ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen derbi kundër Young Boys. Në minutën e 48-të, ishte sulmuesi Edon Zhe
Loredana vjen në Kosovë Çifti më i përfolur i momentit po vijnë në Kosovë. Mësohet se Mozzik dhe Loredana janë nisur sot për në Kosovë, me nj
Historia e Edon Zhegrovës, nga futbolli në rrugët e Prishtinës në yll të ri të Baselit Edon Zhegrova ka folur gjerë e gjatë për fillimin e karrierës, duke nisur nga koha kur kishte luajtur në rrugët e Prisht
Sadiku nuk është i qetë, shikoni si reagon pas super golit ndaj Baselit (VIDEO) Armando Sadiku u kthye protagonist këtë fundjavë duke shënuar një gol të mrekullueshëm nga një distancë e konsiderueshme
Pas vrasjes prindërit braktisin shtëpinë në Bazel, xhaxhai jep detaje Këtë të premte prindërit e tashmë të ndjerit, Ilias Mahmuti (7 vjeç), i cili uv ra mizorisht nga një grua e moshuar me 2
Trajneri i Baselit flet për Zhegrovën Trajneri i Baselit, Marcel Koller, ka folur për Edon Zhegrovën duke deklaruar se ai është përshtatur menjëherë me ekipin
Taulant Xhaka i lumtur për startin e mrekullueshëm të Baselit Taulant Xhaka është shprehur i lumtur për fitoren e parë të Baselit në vitin 2019. Baseli e ka nisur si është më së m
Zyrtare: Edon Zhegrova transferohet te Baseli Edon Zhegrova edhe zyrtarisht i ka ndarë rrugët me klubin belg Genk dhe i është bashkuar Baselit në Zvicër. Genku njo
Trajneri i Baselit: Më vjen keq për Xhakën Taulant Xhaka duket se nuk po kalon një moment te skuadra e Bazelit. E gjithë skuadra zvicerane nuk po kalon një moment
Portieri i Baselit mbron Xhakën: Ai vetëm do ta ndalte Demhasajn Ditën e djeshme në ndeshjen midis Baselit dhe Luzernit e përfunduar në shifrat e barabarta 1 me 1, Taulant Xhaka u përfs
Albian Ajeti: Jam i kënaqur që shënova për Zvicrën Albian Ajeti ka debutuar me gol me fanellën e Zvicrës në ndeshjen kundër Islandës, të cilën skuadra e tij e fitoi me rez
Ajeti e Demhasaj shënojnë golat e parë këtë sezon me Baselin Dita e shtune ka qenë e mirë për dyshen me prejardhje shqiptare, sulmuesit, Albian Ajeti i Baselit dhe Shkëlqim Demhasaj
Sulmuesi shqiptar i shënon gol grekëve në UEFA Champions League Albian Ajeti, vëllai i mbrojtësit të Kombëtares shqiptare Arlind Ajeti, shënoi një gol me peshë në sfidën e turit të dyt
Super Ajeti, shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Young Boys (VIDEO) Sulmuesi nga Kosova, Albian Ajeti ka vazhduar shkëlqimin në futbollin zviceran, ku ka qenë i jashtëzakonshëm për Baselin
U dëmtua në gju, klubi i Baselit i uron shërim të shpejtë Xhakës Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është dëmtuar në ndeshjen e fundit që ekipi i tij, Basel zhvilloi ndaj
Manchester City kalon në avantazh ndaj Baselit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Baselit në "Etihad Stadium". Autori i golit është sulmuesi brazilian, Gab