999 rezultate për

bartomeu

"Manjaku" Bartome, përdor pandeminë për ta shmangur votëbesimin "SPORT" ka pasur qasje në letrën që Josep Maria Bartomeu, president i Barcelonës, i dërgoi dje presidentit të përkohshëm
16.500 nënshkrime, mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut fare pranë përfundimit Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu po përballet me një mocion mosbesimi dhe mund të largohet përpara fundit të
Mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut dorëzohet zyrtarisht sot Mocioni i mosbesimit kundër Josep Maria Bartomeu do të dorëzohet zyrtarisht të martën [sot] në mëngjes. Paneli për kr
Acarohet Suarez, Bartomeu bllokon transferimin e tij te Atletico Madridi Gjatë ditës së djeshme u raportua se Luis Suarez ka prishur kontratën me Barcelonën dhe se ka arritur marrëveshje me klu
Bartomeu i prerë: S'kam ndërmend të tërhiqem Presidenti i Barcelonës Jose Maria Bartomeu nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen pas grumbullimit të më shumë se 20 mijë f
Bartomeu flet hapur për situatën e Messit: Nuk mund ta lija të largohet Josep Maria Bartomeu ka folur haptazi për situatën e krijuar me Lionel Messin. Leo Messi vuri në ankth tifozët e Barc
Marrëdhënia Messi - Bartomeu, lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës Lionel Messi vazhdon të ketë probleme me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu. Lionel Messi zhvilloi ndeshj
Bartomeu-Messi, zbulohet kërkesa e pabesueshme e presidentit të Barçës Barcelona mund të kalojë disa ditë të tjera të zjarrta dhe protagonisti mund të jetë akoma Leo Messi. Në ditët e ardh
Pas takimit me Bartomeun, Jorge takohet me Messin, lojtari ka marrë vendimin final 68 minuta ka zgjatur takimi mes Lionel Messit dhe babait të tij në qytetin e Barcelonës. Situata e tij ka ndryshuar q
"Djali im nuk do të qëndrojë në Barcelonë", zbulohen detaje nga takimi i babait të Messit dhe Bartomeut Në një takimin profesional dhe me respekt, Josep Maria Bartomeu dhe Jorge Messi nuk arritën një marrëveshje mbi të ardhm
DETAJE/ Përfundon takimi mes babait të Messit dhe Bartomeut Ka përfunduar takimi i parë mes drejtuesve të Barcelonës dhe përfaqësuesve të Lionel Messit. Ky takim, i thirrur me e
Gënjeshtra e Bartomeut, për të cilën Messi nuk po e fal Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, nuk dëshiron të flas personalisht me presidentin e klubit, Josep Maria Bartomeu.
Caktohet takimi mes babait të Messit dhe Bartomeut, ky është plani Babai i Leo Messi, Jorge Messi, i cili ndodhet aktualisht në Rosario, Argjentinë, planifikon të kthehet në Barcelonë jav
Bartomeu i gatshëm të largohet nëse qëndron Messi në Barcelonë Josep Maria Bartomeu është i gatshëm të japë dorëheqje nga posti i presidentit të Barcelonës nëse Leo Messi merr vendim
Bartomeu sfidon Messin: Jap dorëheqjen nëse flet publikisht Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, nuk ka ndërmend që të japë dorëheqjen. Ai nuk dëshiron të largohet ng
Tension në Camp Nou, tifozët në revoltë kundër Bartomeut çajnë rrethimin e stadiumit (VIDEO) Një mbrëmje e nxehtë në Barcelonë, ku një grup tifozësh u kthyen për t'u mbledhur para stadiumit Camp Nou për të demonst
Messi qëndron te Barcelona? Bartomeu nis përpjekjet për t’i ndryshuar mendjen Lionel Messi e ka ndarë mendjen t’i japë lamtumirën Barcelonës pas gati 20 vitesh, teksa mbrëmjen e djeshme i nisi klubi
Messi injoron "faxin" e fundit të Barcelonas, Bartomeu i kërkon ballafaqim direkt Barcelona pret nga dita e mërkurë përgjigjen e Lionel Messit pasi i ka dërguar po nëpërmjet burofax dëshirën “për të vaz
Mes situatës kaotike, Bartomeu prezanton talentin Francisco Trincao u prezantua sot si lojtar i ri i Barcelonës dhe natyrisht se nuk mundi t’iu shmangej pyetjeve për Lion
BARCELONA/ Dorëzohet mocioni i mosbesimit kundër presidentit Bartomeu dhe bordit të drejtorëve Kandidati për president të Barcelonës, Jordi Farre, ka njoftuar se sot në mëngjes e ka dorëzuar mocionin e mosbesimit ku