999 rezultate për

barku

Dalin foto të Rudina Magjistarit kur dilte me barkun jashtë (FOTO LAJM) Është një nga moderatoret që publiku adhuron pafund. Rudina Magjistari prej vitesh prezanton emisionet më të suksesshëm
Shkencëtarët zbulojnë pse foshnja lëviz në barkun e nënës Për shumë nëna, ndjenja e lëvizjes së foshnjës në bark është e papërshkrueshme, por përderisa shumica e pranojnë atë si
Barku i saj i tmerroi të gjithë, 23-vjeçarja tregon të vërtetën e dhimbshme (FOTO LAJM) Pasi lindi katër fëmijë, barku i Doreen Ching pësoi një transformim, u bë plot strija dhe me shenja. Edhe pse barku i
Si të shmangni fryrjen e barkut dhe gazrat E ke provuar apo jo? Je e ulur në karrigen e zyrës apo kudo tjetër dhe stomaku fillon të bëjë zhurmë… pa u ndalur. Nuk j
Xhensila shtatzënë bën veprimin e çuditshëm (FOTO LAJM) Mbrëmjen që lamë pas në media qarkulloi një video lajm ku shfaqej Xhensila me barkun e rrumbllakosur. Sot ajo gjende
Xhensila nuk e fsheh dot më barkun, ja si duket këngëtarja në muajin e pestë (VIDEO&FOTO) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, në fokus të mediave sidomos pas dasmës përrallore mbrëmë bëri xhiro në portale me një rapo
E kapi barku, lojtarët e Realit tallen me Sergio Ramosin (VIDEO) Sergio Ramos pati një moment jo të mirë në ndeshjen e fundjavës së kaluar ndaj Eibarit, teksa si pasojë e kërkesave pers
Më në fund, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në Instagra
U martua me milionerin, Adelina ngre bluzën dhe tregon barkun e rrumbullakosur Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Ky ushtrim për muskuj barku zgjat vetëm pesë minuta (VIDEO) Sado që t’ju duket i pamundshëm, ky program i stërvitjeve fare nuk është i lodhshëm. Mirëpo, kushtoni kujdes frymëmarrje
Xhensila më në fund tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ato janë një nga çiftet më të dashura të shoë bizz-it shqiptar. Fjalën e kemi për aktorin Bes Kallaku dhe bashkëshorten
I varet barku deri në tokë, ky është tmerri i përditshëm i gruas obeze (FOTO) Një grua obeze, e cila peshon plot 272 kg, ka treguar se si ka arritur në pikën që stomaku i varet deri në tokë. 45-v
Kishte ciklin e rregullt dhe trupin e një modeleje, 21-vjeçarja bëhet nënë papritur (FOTO LAJM) Charlotte Thomson 21 vjeç, nga Newcastle, nuk e kishte idenë se ajo ishte shtatzënë, pasi kishte perioda të rregullta dh
Si të depiloni barkun gjatë shtatzënisë Shtatzënia është një ndër periudhat më të bukura në jetën e një femre. Një periudhë e mbushur me gëzim, emocione, frikë
Adelina Tahiri tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë. Para disa ditësh këngëtarja konfirmoi s
Fshehu barkun me fotoshop, modelja e njohur shqiptare në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Amina Shena ka publikuar vetë një foto me të cilën ka treguar se është në pritje të ëmbël.
Kush janë agjentët e DEA-s që kanë zbarkuar në portin e Durrësit Katër agjentë të antidrogës amerikane, DEA, kanë zbarkuar në portin e Durrësit pak ditë pasi aty u kap një sasi rekord k
3 gjëra që foshnja i mëson kur është në barkun e nënës Shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit mësojnë disa gjëra madje edhe para se të lindin. 1.Përjetimi i shijeve Profe
8 muajshe shtatzënë! Floriana Garo tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Floriana Garo la televizionin për t'u zhvendosur pranë të fejuarit të saj në Zvicër. Pak kohw mw parw ajo bwri publik la
Me barkun jashtë, kështu se keni parë kurrë Majlinda Bregun (VIDEO) ish-deputetja Majlinda Bregu dhe vajza e saj Kejda, kanë një marrëdhënie me shumë më shumë se vetëm "nënë e bijë". H