999 rezultate për

barit

I kërkuar nga DEA amerikane, si dështuan për dy vjet operacionet për kapjen e "Eskobarit të Ballkanit" Klement Balili, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge, në kërkim dhe i dënuar në Greqi i ka shpëtuar të gjitha operaci
Kali futet në lokal dhe i tmerron të gjithë (VIDEO) Në vend së një fushe të hapur, kali u drejtua në barin më të afërt të basteve sportive dhe tmerroi të gjithë klientët br
Motra e Belen i vë "zjarrin" plazheve të Zanzibarit (FOTO LAJM) Ato janë motra me njëra-tjetrën dhe sigurisht që nga trashëgimia gjenetike mund të gjesh shumë të përbashkëta mes tyre.
E FRIKSHME/ Shembet tribuna në La Liga, lëndohen mbi 10 tifozë (VIDEO) Në ndeshjen mes Sevillas dhe Eibarit ka ndodhur një incident i rënëdë ku kanë mbetur të lunduar më shumë se 10 tifozë.
E bujshme / Panucci sjell dy përforcime të reja te Kombëtarja Trajneri Christian Panuçi i Kombëtares Shqiptare, ka marrë dy mjekë të rinj në stafin e ekipit përfaqësues. Bëhet fjalë
Basha shpërthen ndaj presidentit të Barit: Ai e kishte fajin që… Mesfushori i kombëtares shqiptare të futbollit, Migjen Basha është transferuar para pak javësh te skuadra greke e Arisit
Makina hedh një numër të madh fishekzjarrësh mbi klientët e barit (VIDEO) Një sasi e konsiderueshme fishekzjarrësh u hodh në një oborr, duke lënduar një person dhe duke shkaktuar panik tek të tj
Bllokohen në Portin e Barit 156 mijë euro Një sasi prej 156 mijë eurosh janw bllokuar në Portin e Barit dhe në pranga kanë vënë 7 persona, të cilët kishin si dest
Zv.ministri kosovar i dhuron një zile kryetarit të Barit në Itali Zëvendësministri i punëve të jashtme të Kosovës, Gjergj Dedaj, në një vizitë të tij në Itali është takuar me kryetarin e
Zbulohet biseda e “Eskobarit” shqiptar me të dashurën: Ishalla ka fat rilindasi Vazhdojnë të dalin detaje të reja nga jeta kriminale e banditit Met Kanani i cili çuditërisht nuk ka qenë i njohur më he
Skandali/ 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e Eskobarit Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet mbrëmje
SKANDAL/ Oficeri merr 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e “Eskobarit" Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet. Nëpërm
Zbardhen kodet e trafikantëve të 2 tonë drogë në Itali: Vajza e bukur, birra Zbardhen kodet e përdorura nga 23 trafikantët e drogës që operonin në Shqipëri dhe Itali, të cilët u arrestuan pak ditë
23 shqiptarë në pranga dhe 2 ton drogë, detaje nga operacioni "Shefi" Prokruroia e Barit ka zbardhur detaje nga operacioni antidrogë i koduar "Shefi". Burime zyrtare bëjnë me dije se oper
Zidane shpjegon arsyen se pse Ramos u largua nga fusha në ndeshjen ndaj Eibarit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka zbuluar shkaktarin pse kapiteni Sergio Ramos u largua nga fusha papritmas
Sa të pashpirt, tifozët e Barit luten që të vdiste Mazieloni dhe jo Astori Në atë ditën kur Davide Astori u nda nga jeta, një e pjesë e tifozëve të Barit kanë lënë një skenar të turpshëm. Në
Tifozët e klubit italian: Përse vdes Astori e jo Masiello (FOTO LAJM) Tifozët e Barit me anë të një baneri kanë kërkuar vdekjen e mbrojtësit, Andrea Masiellos. Një grup i tifozëve të Bari
Ernesto Valverde shpjegon arsyen se pse e la në stol Philippe Coutinhons ndaj Eibarit Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde ka shpjeguar vendimin e tij për të vendosur Philippe Coutinho në stol kundër Eiba
REKORDE / Ernesto Valverde barazon rekordin e Pep Guardiolas Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka barazuar sot rekordin e vendosur disa vite më parë nga Pep Guardiola në klub
Barcelona fiton bindshëm ndaj Eibarit, dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Barcelona ka fituar sot ndaj Eibarit me shifrat 2-0 në "Estadio Municipal de Ipurua", ndeshje e vlefshme për javën e 24-