999 rezultate për

bares

Atentati ndaj prokurorit, Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan Forcat e Posaçme Operacionale kanë zbarkuar në Elbasan pas atentatit të prokurorit Arjan Ndoja. Burime zyrtare bëjnë
ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ësht
Në shënjestër grupi i Aldo Bares: Lufta mes bandave që po kursen askënd në Lushnje (FOTO LAJM) Vrasja makabre e Besmir Hidës sot në mëngjes teksa ishte duke pirë kafesën është e fundit e serisë së përplasjes së ashp
UEFA shfaq show e Bares përballë Francës (VIDEO) Të shtunën Shqipëria u mposht nga Franca me rezultat 1-4 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Përkundër humbjes, U
Përfundon ëndrra e Bares, nuk ka La Liga për mesfushorin shqiptar Skuadra e Malagës, në të cilin bën pjesë edhe mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë është mposhtur 0-1 edhe në ndeshjen
Tritol banesës të rivalit së Aldo Bares Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnjë. Objektiv i këtij atentati ka qenë banesa 4-k
Kanë ardhur "plakat", legjenda e bareshës që u ngri në malin e Tomorrit pasi shau marsin Pavarësisht se për shumë prej jush mund të duket thjesht një mit, koha ka treguar se “Plakat e prillit” kanë qenë shpesh
"Pas Aldo Bares jam i dyti...", Tahiri njihet me akuzat Ditën e sotme ish-ministri i brendshëm, Saimir Tahiri është njohur me akuzat në gjykatën e Krimeve të Rënda. I pyetu
Mediat spanjolle mbrojnë Keidi Baren: Kartoni i kuq ishte i ekzagjeruar Keidi Bare mbrëmjen e djeshme u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen që ekipi i tij luante ndaj La Palmas. Arbitrat
Trajneri i Malagas i thur elozhe Keidi Bares Kush e njeh Huanm Muniz, e di mirë se në punën e tij, meritokracia është rregulli bazë. E, teksa në skuadrën e Malagas k
Si lindi konflikti Taullau-Bare dhe dëshmia për vrasjen e vëllait Autogrilla “SABA Taullau 3”, në rreth rrotullimin e Plugut, u kthye mbrëmjen e djeshme në arenën e një përplasje të arma
Kundërshtar i Aldo Bares, kush është pronari i lokalit që u plagos në Lushnjë Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lushnjës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se i plagosuri ësh
Baresi: Derbi i Madoninës spektakolar Ish-legjenda e skuadrës së Milanit, Franco Baresi ka theksuar se derbi i Madoninës është i paparashikueshëm, por shpreso
Përplasja me RENEA-n, kush janë killerat që po kërkohen në Lushnje (FOTO LAJM) RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion të gjerë në zonën e Divjakës në Lushnje për të kapur dy të shumëkërkuar
Shqiptari i arrestuar në Igumenicë, anëtar i bandës së Aldo Bares Policia ka vënë në pranga shqiptarin Edmond Bego, 48-vjeç. Shqiptari i shumëkërkuar është vënë në pranga nga policia
Rivali i Aldo Bares sfidoi policinë me BMW të blinduar, zbulohet e shkuara e biznesmenit Policia ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga Lushnja, për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave bl
Kundërshtar i Aldo Bares, kush është biznesmeni lushnjar që shokoi policinë Policia ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga Lushnja, për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave bl
Deputeti zbulon mesazhin sekret që Gjonaj i çoi Aldo Bares nga Edi Rama Deputeti demokrat, Flamur Noka e ka zbërthyer përmes një teorie konspiracioni vizitën e sotme të ministres së Drejtësisë
Ministrja e Drejtësisë viziton qelinë e Aldo Bares: Çfarë u tha në prani të tij Gjatë ditës së sotme ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur për vizitë në burgun e Peqinit. "Faxweb" trans
Ja kush duhet t’ju hyjë në shtëpi natën e Vitit të Ri që t’ju sjellë mbarësi gjithë vitin Nata e Vitit të Ri është kulmi i ditëve festive për shqiptarët, që i impenjon në çdo gjë, duke filluar që nga punët e sh