999 rezultate për

barella

Presidenti i klubit shprehet i bindur se lojtari nuk do të përfundojë kurrë tek Juventus Presidenti i Cagliarit, Tommaso Giulini dyshon se Nicolo Barella do të nënshkruajë për Juventusin. Juventus është e lidh
Kessie përmbys Cagliarin dhe i dhuron fitoren Milanit në Sardegna Arena (VIDEO) Milani ka fituar sot me një përmbysje spektakolare ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Vendasit shënonin golin e ava
Juventus bën listën me 50 lojtarët që i bëjnë punë, fillohet me Strakoshan Tuttosport ka publikuar një listë me 50 emra që po monitorohen nga drejtuesit juventin. Bardhezinjtë janë në kërkim t