E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

bare

Malaga nderon publikisht dyshen shqiptare Sadiku-Bare (FOTO LAJM) Dy futbollistët e kombëtares shqiptare Armando Sadiku dhe Keidi Bare nga ky sezon do të luajnë së bashku te Malaga. D
Memushaj: Me Baren dhe Gjasulën luajmë mirë topin Ledian Memushaj ishte titullar dhe zhvilloi një paraqitje të mirë në mesfushën e Kombëtares, ndërsa sot për “Supersport”
UEFA shfaq show e Bares përballë Francës (VIDEO) Të shtunën Shqipëria u mposht nga Franca me rezultat 1-4 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Përkundër humbjes, U
Shqipëri-Islandë, "blindohet" Elbasan Arena Policia e Elbasanit ka marrë masat të ashpra para ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Islandës e cila do të zhvillohet sot
E pabesueshme, Xhaçka: 99% e zjarreve në vend, të qëllimshme Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka publikuar ditën e sotme shifra alarmante përsa i përketë zjarreve në vend. Xhaçk
Keidi Bare: Ishte rezultat negativ, nuk e prisja të isha titullar Keidi Bare ishte pa dyshim nota më pozitive e Shqipërisë në sfidën e humbur në "Stade de France". Në prononcimin për Sup
Bare: Trajnerit ia kthej besimin në fushë, Sadiku do japë maksimumin te Malaga Në prag të takimit për kualifikueset e Euro 2020 ndaj Francës, në konferencë për shtyp, mesfushori i Kombëtares Keidi Ba
Dani Alves e nis mbarë, shënon gol që në debutim me Sao Paolon (VIDEO) Dani Alves ditën e djeshme debutoi me fanellën e Sao Paulos. Braziliani arriti që të gjej rrugën e rrjetës që në ndes
I konsumojnë edhe vipat, do të guxonit? (FOTO LAJM) Thuhet s mund të jetë një nga mënyrat e reja të ushqimit të popullsisë në mbarë botën dhe për një mori arsyesh. Insek
Salah e nis me këmbë të mbarë sezonin, shënon golin e dytë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli është duke e mposhtur 2-0 Norwich Cityn në “Anfield” Ka startuar Premierliga. Në ndeshjen hapëse për sezon
Theo Hernandez e nis më këmbën e mbarë, shënon supergol në miqësore (VIDEO) Milani u ndesh me Novara sot në një ndeshje miqësore në qendrën e trajnimit të klubit Milanello. Kjo ishte ndeshja e
Shpërthen Flaka Krelani, iu ndihmon ta nisni ditën mbarë me foto provokuese (FOTO LAJM) Flaka Krelani shfaqet "Flakë" përsëri në imazhin e ri. Flaka Krelani vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale me post
Lampard e nis me këmbë te mbarë te Chelsea Olivier Giroud shënoi dy herë në fitoren me rezultat 4:0 të Chelseat kundër St. Patrick’s, duke ia dhënë kështu trajneri
U ble nga Cagliari për 45 milion euro, Barrela vendos rekord të ri te Interi (VIDEO) Nicolo Barella është zyrtarisht një lojtar i Interit. Pas vizitave mjekësore, mesfushori italian firmosi një kontratë 5-
"Jam shumë i lumtur", Barela mbërrin në Milano për vizitat mjekësore Mungon vetëm zyrtarizimi, por Kaljari ndërkohë ka dhënë "dritën jeshile" për transferimin e Nikolo Barelës tek Interi.
Foto të rralla të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Dje Princesha Diana duhet të kishte festuar ditëlindjen e 58-të. Ajo do të ishte e rrethuar nga njerëzit që i donte m
Kush mohon krimet e barbarëve në Kosovë mund të ketë probleme me ligjin Kushdo që mohon krimet e luftës në Kosovë, në të ardhmen do të mund të dënohet me ligj, thonë zyrtarët e Qeverisë së Kos
Përfundon ëndrra e Bares, nuk ka La Liga për mesfushorin shqiptar Skuadra e Malagës, në të cilin bën pjesë edhe mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë është mposhtur 0-1 edhe në ndeshjen
Tritol banesës të rivalit së Aldo Bares Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnjë. Objektiv i këtij atentati ka qenë banesa 4-k
Si u festua Fiter Bajrami në mbarë botën (FOTO LAJM) Këtë të martë, besimtarët myslimanë kremtuan festën e Fiter Bajramit. Këto foto do të tregojnë se si u festua festa