999 rezultate për

bardhi

"Po të fitonte Kosova do më bënte krenar", Enis Bardhi kërkon mbështetjen e shqiptarëve: Gëzohuni pak me ne Maqedonia e Veriut ka mposhtur me shifrat 2-1 Kosovën në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve. Ëndrra për një vend në Eu
Publikohen formacionet zyrtare, Maqedonia me 5 shqiptarë nga minuta e parë Kosova është vetëm 180 minuta larg Europianit. Përfaqësuesja e drejtuar nga Bernard Shaland do të ketë shansin që so
Tifozët maqedonas në postimin e Enis Bardhit: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të
Murrizi-Gjiknurit: Prano propozimin e Bardhit dhe Bylykbashit Deputeti i opozitës Myslim Murrizi ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike për hapjen 100% të listave të kandid
Reagon PD: Ramës i ra maska, frika e tij nga zgjedhjet s'do mbajë peng Shqipërinë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar pasi PS nuk pranoi propozimin e Opozitës së Bashkuar për hapje
PD kujtohet për Topallin: Të rikthehet në parti Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur nga Shkodra duke iu bërë thirrje demokratëve të cilët janë largua
Arteta dëshiron shërbimet e Enis Bardhit Pas 3 sezonesh në kampionatin spanjoll me Levanten, mesfushori me origjinë shqiptare, por i lindur në Shkup, Enis Bardhi
A do e pranonte Basha Jozefina Topallin sërish në parti? Përgjigjet haptas PD Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka deklaruar se dera e partisë mbetet e hapur për çdo ish-zyrtar, edhe për
"Keni 15 vjet e s'na keni bërë gjë", si nisi konflikti që i mori jetën vëllezërve në Krujë Kostandin Pula, kushëriri i autorit të vrajses së dy vëllezërve Xhontil dhe Gramoz Bardhi në fshatin Gramëz në Krujë ka
Vrau vëllezërit për hakmarrje? Kushëriri i autorit zbulon si ndodhi ngjarja tragjike "Disa persona, dëshmitarë në vend na kanë thënë se Rolandi është provokuar në lokal nga vëllezërit Bardhi, duke i thënë:
Si nisi konflikti 15 vite më parë mes dy familjeve: Do t’ju vras nëse kaloni sërish këtu! Hakmarrja është pista, në të cilën Policia e Krujës dhe agjentët e krimeve nga Policia e Durrësit po hetojnë për të zbar
Sherri nisi 15 vite më parë në fushën e sportit, këta janë dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmë në Krujë Këta që po shihni në foto, janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, 34 dhe 24 -vjeç dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmjen e djeshm
Hasmëria merr dy jetë, ekzekutohen në mesnatë vëllezërit në Krujë Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Krujë. Mësohet se dy vëllezër janë ekzekutuar me armë zjarri nga
Bardhi: Në mes të krizës, Rama me charter personal drejt Parisit Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka hedhur akuza kundër kr
Sonte do prishet teatri? Monika Krymadhi dhe Bardhi shkojnë tek teatri: Do qëndrojmë zgjuar! Tashmë sheshi përpara Teatrit Kombëtar është kthyer në një manifest ku qytetarët e pranishëm janë shtuar ndjeshëm në num
''Me çfarë të drejte i fusin duart një gruaje'', infermieri reagon për dhunën e stafit mjekësor Infermieri Frrok Bardhi ka reaguar për protestën e djeshme në sheshin “Skënderbej” dhe për videon që qarkullon për dhunë
"Duam me tifozë", Bardhi ndez ndeshjen: Maqedonia mposht Kosovën falë eksperiencës Shqiptari i talentuar Enis Bardhi, i cili mban veshur fanellën e Maqedonisë së Veriut ka thënë se përfaqësuesja e tij e
Bardhi: Ndeshja ndaj Kosovës speciale, shpresoj të fitojmë Fantazisti shqiptar i Maqedonisë së veriut, Enis bardhi ishte sot në një lidhje direkte me emisionin “FanZone” në ekrani
Dhunoi gazetarin në mes të qytetit, arrestohet punonjësi i Policisë së bashku me mikun e tij SHÇBA ka arrestuar punonjësin e policisë Anxhelo Bardhi dhe 1 shtetas, pasi goditën për motive të dobëta një person në q
Fashat dhe tarifat, sa do të paguajnë ata që duan të "zbardhin" paratë Kryeminsitri Rama njoftoi sot se qeveria është gati të miratojë Amnistinë Fiskale gjatë këtyre ditëve për ta dërguar më