barcelona

Barcelona është gati të paguajë klauzolën e argjentinasit të Interit Interesimi i Barcelonës për Lautaro Martinez do të thotë që klauzola e lirimit prej 111 milionë euro nuk është më një rr
Neymarin e pret një kontratë e re nga PSG-ja Paris Saint-Germian është duke punuar në kontratën e re të Neymarit dhe shpreson që lojtari ta nënshkruajë atë. Sulmu
Mbappe dhe Kane në listën e Barcelonës Barcelona po e kërkon me ngulm një sulmues qendror për sezonin e ri, pasi Luis Suarez po shkon drejtë përfundimit të kar
LISTA/ "Camp Nou" mbushet "full", Barcelona është skuadra më e ndjekur nga tifozët Kampionatet në Europë janë ndalur për t’u lënë vendin ndeshjeve eliminatore të Euro 2020-ës dhe tani është koha për bila
Goditet Barcelona, do t’i mungojë ylli i sulmit në El Clasico Barcelona nuk do të ketë Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshjepë
Gjendet zgjidhja për problemet që krijon Dembele te Barcelona Një nga gjërat për të cilat është kritikuar më shumë për Dembele në muajt e fundit është çrregullimi që ai ka në jetën e
Valdes shkarkohet nga posti i trajnerit të Barcelonës, ky është shkaku Ish-portieri i Barcelonës, Viktor Valdes, nuk është më trajneri i skuadrës së 19-vjeçarëve të klubit katalanas. Vald
Te Barcelona nuk dinë më ç’të bëjnë me Dembelenë Ernesto Valverde i bësoi rolin e titullarit Dembélésë në ndeshjen ndaj Sevillas, duke lënë në stol blerjen më të shtrenj
Barcelona mposht Sevillan, zhbllokohet Messi (VIDEO) Barcelona e ka mposhtur 4-0 Sevillën në “Camp Nou”, një ndeshje që dhuroi shumë kartona të verdhë e dy të kuq për Barçën
Barcelona 'shpartallon' Sevillan në 8 minuta (VIDEO) Barcelona eshte duke mposhtur bindshem 3-0 Sevillian, pas golit te Suarez në minuten e 27' erdhen golan e Vidal në të 32
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Sevillas (VIDEO) Baecelona ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Sevillas në 'Camp Nou'. Luis Suarez ka arritur ta dërgojë topin
LA LIGA/ Spikat supersfida Barcelona-Sevilla, Messi pritet titullar Nga Primera Division spikat sfida e mbrëmjes (21:00) mes Barcelonës dhe Sevillas, që do të zhvillohet në “Camp Nou”.
Barcelona publikon pamje nga dokumentari "Matchday", spikasin kur u humbën nga Liverpooli, dhe trishtimi i lojtarëve (VIDEO) Barcelona do ta publikojë dokumentarin "Matchday" që iu jep fansave mundësi të shohin nga afër atë që bëjnë lojtarët par
Valverde në rrezik, Gallardo shihet si pasues i tij te Barcelona Ernesto Valverde mund të shkarkohet këtë sezon nga Barcelona. Barcelona nuk e ka nisur si është më së miri sezonin në
Ndeshje të mëdha në tetor, njihuni me super duelet që marrin vëmendjen e botës (FOTO LAJM) Muaji tetor do të jetë i bujshëm për tifozët e futbollit. Do të ketë duele që do ta marrin vëmendjen e botës. Ky muaj
Zbulohen fjalët e Messit ndaj shokëve të skuadrës për të përmbysur Interin Barcelona ka fituar me përmbysje 2-1 në përballjen ndaj Interit në Champions League. Por zikaltrit zhvilluar një lojë
Momenti i dyshimtë në "Camp Nou", Interi pretendon për penallti (VIDEO) Barcelona arriti që të fitonte me rezultatin 2-1 ndeshjen ndaj Interit. Ishin "zikaltërit" që kaluan të parët në avan
Dopietë e Suarez, Barcelona mposht me përmbysje Interin (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Interin me rezultat 2-1 në ndeshjen e e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Italia
Fantastike Barcelona, përmbys rezultatin përballë Interit (VIDEO) Barcelona ka arritur të përmbysë rezultatin përballë Interit në minutën e 84' me të njëjtin autor Luis Suarez. Urugua
Shpërthen 'Camp Nou', Barcelona barazon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit, 13 minuta nga fillimi i pjesës së dytë. Luis Suarez ka