999 rezultate për

barcelona

Buzëqesh Reali para "El Clasicos", Barcelona pa dy titullarë Gerard Pique është dëmtuar në ndeshjen që Barcelona mbrëmë barazoi 1-1 ndaj Napolit në fazën e 1/16-ave në Champions Lea
"Tronditet" Barcelona, Pique në dyshim për "El Clasiccon" Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique është në dyshim për "El Clasiccon" madje me shumë gjasa ai nuk do mund t'ia
Gattuso ironizon Barcelonën: Nuk bëri asgjë, shkojmë në "Camp Nou" për kualifikimin Gennaro Gattuso thotë se Barcelona nuk bëri asgjë kundër Napolit. Ai beson se Barcelona e ndëshkoi Napolin në gabimin
Napoli bllokon Barcelonën (VIDEO) Barcelona nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Napolit në ndeshjen e parë, shkruan Albeu.com. Katalanasit domi
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës, Napoli-Barcelona Në San Paolo Napoli dhe Barcelona zhvillojnë përballjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampioneve. Gennaro Gattu
Barcelona e "fiksuar" pas yllit të Liverpoolit, ofron Coutinhon dhe një "thes" me para Sadio Mane verën e ardhshme mund të jetë goditja e madhe e Barcelonës në merkato. Sikurse raporton britanikja “Mirror”,
CHAMPIONS/ Statistikat dhe formacionet e mundshme të ndeshjes Napoli - Barcelona (FOTO LAJM) Champions League rikthehet përsëri sotme me dy përballje mjaft interesante, Napoli - Barcelona dhe Chelsea - Bayern Munc
Për Marash Kumbullën futet në garë dhe Barcelona (FOTO LAJM) Marash Kumbulla është duke zhvilluar një sezon pothuajse perfekt në Serie A me Hellas Verona, duke u bërë kështu një nga
Bacelona afër marrëveshjes me mbrojtësin e Valencias Barcelona është duke synuar transferimin e një lojtari për fazën e mbrojtjes. Sipas ‘Sport’, Barcelona janë në rrugë
Barcelona me urim special për ditëlindjen e Rey Manaj (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj feston sot ditëlindjen e 23. Lushnjari tashmë është pjesë e Barcelonës B
Barcelona në telashe para ndeshjes me Napolin, dy titullarë në rrezik Quique Setien me dhimbje koke para ndeshjes me Napolin në Champions. Në këtë ndeshje pritet që titullarë të jenë Serg
Napoli-Barcelona, Setien merr vendimin për Manajn Rei Manaj nuk është grumbulluar me ekipin e parë të Bracelonës, për ndeshjen që këta të fundit do të luajnë ndaj Napolit
I shënoi "poker" golash, Eibar për Messin: Vuajmë nga ti, por të duartrokasim (FOTO LAJM) Lionel Messi për të dytën herë i ka shënuar katër gola Eibar. Këto të fundit kanë reaguar në faqen zyrtare të Tëiter duk
Super Messi, shënon "poker" golash dhe i jep fitoren Barcelonës (VIDEO) Lionel Messi ishte sot në një nga ditët më të mira të karrierës pasi arriti të shënonte plot 4 gola ndaj Eibar në "Camp
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Eibar (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin ndaj Eibar në "Camp Nou". Leo Messi ashtu sic vetëm ai di
Probleme të VAR, Barcelona - Eibar nis me vonesë duke irrituar tifozët (VIDEO) Ndeshja mes Barcelonës dhe Eibar ka nisur disa minuta me vonesë për shkak të problemeve të sistemit VAR. E planifikua
Plas te Barcelona, kërkohet shkarkimi i Bortameut Sipas Mundo Deportivo sot është zhvilluar një takim joformal i bordit të Barcelonës ku edhe ka pasur situatë mjaftë të t
Braithwaite flet si katalanas: Barcelona një ëndërr e bërë realitet Vetëm disa orë pas zyrtarizimit, Martin Braithwaite ka thënë edhe fjalët e para si një lojtar i Barcelonës duke shprehur
ZYRTARE/ Barcelona prezanton zëvendësuesin e Dembeles Barcelona ka paguar klauzolën e Martin Braithwaire pasi u lejua nga Federata Spanjolle që të nënshkruaj me një lojtar pa
E konfirmon Messi: Neymar dëshiron të kthehet te Barcelona Kapiteni i Barcelonws, Lionel Messi ka konfirmuar se Neymar dwshiron tw kthehet te katalanasit dhe se braziliani ka ndie