999 rezultate për

barcelonĂ

Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann Dy klubet spanjolle – Barcelona dhe Atletico Madrid – kanë arritur marrëveshje për t’i dhënë fund konfliktit të nisur pa
Barcelona ka gati pasardhësin e Valverdes Tekniku Ernesto Valverde nuk ka arritur për asnjë moment të ndjehet i sigurt në stolin e katalanasve. Ai ka qenë në d
Atletico 'ngec' përballë Valencias (VIDEO) Lufta për titull në La Liga tani ka filluar të "nxehet". Barcelona arriti fitore, por të njëjtën nuk e arriti edhe ri
Suarez vendosi rekord historik te Barcelona Luis Suarez ka vendosur një rekord historik te Barcelona në këtë javë. Barcelona fitoi 0-3 në udhëtim te Eibari, teks
Gafa e Messit bëhet virale, gabon me portën bosh (VIDEO) Lionel Messi kishte edhe një paraqitje të mirë te Barcelona në këtë fundjavë. Barcelona fitoi 0-3 ndaj Eibarit, teksa
Për herë të parë shënojnë MSG, Barcelona triumfon bindshëm dhe merr kreun (VIDEO) Barcelona ka kthyer gjithçka në "show" në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jav
Barcelona thellon rezultatin, shënon Messi dhe Suarez (VIDEO) Barcelona ka thelluar rezultatin ndaj Eibarit në transfertë. Katalanasit kanë shënuar dhe 2 gola të shpejtë Messin dhe S
Lufta për kreun, Barcelona dhe Reali transferta të lehta në letër Rikthehet La Liga, rikthehet dhe spektakli në Supersport. El Clasico i javës i ardhshme u shty për një datë tjetër për s
Neymar te Barcelona, Messi zbulon prapaskenat te katalanasit Shumë njerëz në Barcelonë, përfshirë Lionel Messin, donin që sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar Jr të kthehej në klu
Barcelona jep propozimin për datën e "El Clasico" “El Clasico” i parë i këtij sezoni është një nga më të diskutueshmit i viteve të fundit. Gjendja e rëndë në Katalonjë
Shtyhet Barcelona-Real Madrid për shkak të protestave të Katalonjë Federata e Futbollit e Spanjës ka konfirmuar se përballja mes Barcelonës dhe Real Madridit është shtyrë për shkak të shq
Shtëpia e talenteve, "La Masia" feston 40-vjetorin Ndonjëherë idetë e shkëlqyeshme lindin nga çasjet modeste. Aq modeste, saqë origjina e La Masia si vendbanim futbolli li
Barcelona nuk pranon ta luajë "El Clasicon" në Madrid Barcelona ka refuzuar të luajë "El Clasicon"e ardhshme në Madrid, teksa Real kishte vendosur të zhvillohet në "Bernabeo"
Trazirat në Katalonja, Barcelona nuk pranon të luajë 'El Clacison' e parë në 'Bernabeu' Situata e rënduar politike në Katalonjë dhe protesta që pritet të zhvillohet në 26 tetor në Barcelonë, ditën kur ishte p
Barcelona vendos klauzolë marramendëse për Ansu Fatin Ansu Fati është duke shkëlqyer në këtë sezon debutues te skuadra e Barcelonës. Talenti nga Guinea që pak ditë më parë
El Clasico Barcelona – Real Madrid, reagon Qeveria e Spanjës Qeveria e Spanjës e ka kundërshtar zhvillimin e El Clasicos mes Barcelonës dhe Real Madridit në Camp Nou më 26 tetor, du
Rakitic e Barcelona drejt "divorcit", katër skuadra gati të përfitojnë Që Ivan Rakitic nuk është në planet e Ernesto Valverde është parë tashmë. Kroati nuk preferohet të jetë në fushë nga tek
Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Barcelona, Neymar jashtë (FOTO LAJM) Portali i njohur Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të dekadës te Barcelona, ku nuk mungojnë edhe befasitë.
Barcelona është gati të paguajë klauzolën e argjentinasit të Interit Interesimi i Barcelonës për Lautaro Martinez do të thotë që klauzola e lirimit prej 111 milionë euro nuk është më një rr
Neymarin e pret një kontratë e re nga PSG-ja Paris Saint-Germian është duke punuar në kontratën e re të Neymarit dhe shpreson që lojtari ta nënshkruajë atë. Sulmu