999 rezultate për

barca

Barça konfirmon dëmtimet e Pique dhe Sergio Robertos, ja sa do të mungojnë Humbja kundër Atletico Madrid (0-1) të shtunën në mbrëmje la gjurmë te Barcelona. Përveç zhgënjimit në nivelin sportiv,
Barcelona pa 4 titullarë, formacionet e mundshme Atl Madrid-Barça (FOTO LAJM) Coutinho ka lënë pas dëmtimin dhe do të jetë i gatshëm për supersfidën ndaj Atl Madrid. Por te Barcelona do të mungoj
Xhaxhai i Griezmann: Nuk është e lehtë me Mesin, te Barça nuk punohet shumë Marrëdhënia mes Antuan Grizman dhe Lionel Mesit nuk ka arritur në ansjë moment të bëhet sado normale. Argjentinasi q
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e
Eto'o përfshihet në një aksident të frikshëm Samuel Eto'o është përfshirë në një aksident me makinë. Sipas mediave kamerunase, ai u aksidentua me makinën e tij ng
Legjenda e Realit flet para "El Classicos", tregon për çfarë lojtarësh ka nevojë Reali e Barca Njëri nga futbollistët më të mirë të Real Madridit, Guti ka folur para El Clasicos që zhvillohet në fundjavë. Ish-mes
Erdhi bujshëm tek Barça, Pjanic largohet në janar? Miralem Pjanic ishte blerja më e bujshme e Barcelonës gjatë merkatos së verës, por mesfushori boshnjak ka luajtur vetëm
Barcelona synon të transferojë dyshen e Premier League në janar Janari do të jetë një muaj me shumë ngarkesa për skuadrën e Barcelonës. Barcelona bëri disa përforcime gjatë merkatos
Bllokohet transferimi i Depay te Barcelona Pothuajse e pamundur që Depay të transferohet në Barça Pas pak minutash do të mbyllet merkato verore. Memphis Depa
Ditët e fundit të merkatos, te Barcelona janë ende 6 lojtarë në shitje Barcelona synon të kryej edhe disa shitje gjatë kësaj merkatoje. Katalanët kanë larguar nga radhët e tyre emra si Iva
Barcelonës i mjafton një pjesë ndaj Villarrealit për të siguruar 3 pikët e para në La Liga (VIDEO) Barcelona e udhëhequr nga Ronald Koeman ka treguar se problemet në klub nuk do të bartën në fushën e blertë. ‘Blaugra
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Largimi i Suarez, Koeman: Duket sikur jam unë 'djali i keq në film' Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka dalë në një konferencë për shtyp, para debutimin të tij në stolin e katalanasve
"Plas" te Barça: Suarez i përgjigjet Messit: Bëj kujdes aty mos të njollosin (FOTO LAJM) Luis Suarez i është përgjigjur mesazhit emocionues të dërguar publikisht nga shoku i tij më i ngushtë dhe njëkohësisht k
Koeman konfirmon dëshirën për të ofruar Depay, por më parë Barça duhet të bëjë këtë gjë Trajneri i Barcelonës, Roland Koeman e ka sqaruar situatën rreth transferimit të sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay.
Koeman kërkon katër yje te Barça Ronald Koeman ka kërkuar nga klubi që t’ia sigurojë katër transferime në javët e ardhshme para mbylljes së merkatos.
Vidal largohet nga Barcelona si lojtar i lirë Është radha e Arturo Vidal për t’u larguar nga Barcelona. Pas largimit të Ivan Rakitic, serinë e largimeve Barcelona
10 arsyet sportive dhe ligjore, pse Messi po largohet nga Barça Në shumë ndeshje të sezonit të fundit, Leo Messi është drejtuar kokëposhtë për në tunelin e dhomës së zhveshjes. Keqardh
Caktohet takimi mes babait të Messit dhe Bartomeut, ky është plani Babai i Leo Messi, Jorge Messi, i cili ndodhet aktualisht në Rosario, Argjentinë, planifikon të kthehet në Barcelonë jav
Braithwaite bën kërkesën e papritur, kërkon numrin 10 te Barca nëse largohet Messi Sikur të mos mjaftonte shqetësimin që kanë nga Lionel Messi. Sulmuesi i transferuar te Barcelona në fillim të këtij v