999 rezultate për

barbara

Moderatorja e njohur "sfidon" koronavirusin, shkon në restorant kinez (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e Canale 5 e bëri këtë veprim për të luftuar paragjykimet pas shfaqjes së Koronavirusit. Barbar
Do të përloteni, Barbana publikon këngën që Ergi la përgjysmë (VIDEO) Akoma nuk është harruar ndarja nga jeta e Ergi dinit, ngjarje e cila shkaktoi shumë dhimbje te ansat. Ajo e cila e ka
Nuk i tha kurrë “jo” të shoqes: Historia e dashurisë së Barbara dhe George W. H Bush George H.W Bush ndërroi jetë të premten e kaluar në moshën 94- vjeçare, vetëm pak muaj pas ndarjes nga jeta të të shoqes
Mbyllet me sukses Konferenca e Marketingut Dixhital AllWeb Albania Përmbajtja (content) ishte kryefjala e Konferencës së Marketingut Dixhital AllWeb Albania. 11 folës dhe të ftuarit në pa
Barbara Slade Jagodic, specialistja e marketingut dixhital, folësja e rradhës në AllWeb Albania 2018 Barbara Slade Jagodic është folësja e re që konfirmohet në Konferencën e Marketingut Dixhital AllWeb. Barbara është kons
E mbani mend telenovelën “Rubi”? Si është aktorja kryesore sot (FOTO LAJM) Disa vite më parë, në televizionin Vizion Plus u transmetua telenovela “Rubi”, e cila për disa kohë theu rekorde shikues
Ish-presidenti shtrohet me urgjencë në spital Ish-presidenti George H.W. Bush, është shtruar në spital për shkak të një infeksioni. Kjo ndodhi pas funeralit të bas
Trump nuk merr pjesë në varrimin e Barbara Bushit Presidenti i SHBA-së, Donald Trump nuk do të marrë pjesë në varrimin e ish-zonjës së parë dhe bashkëshortes së ish-presi
Familja Bush në zi, SHBA ul flamujt në gjysëm shtizë Pas vdekjes së ish-zonjës së parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barbara Bush, presidenti i Amerikës, Donald Trum
Ish-zonja e parë e sëmurë rëndë, çfarë po ndodh me Barbara Bush Ish-Zonja e Parë amerikane Barbara Bush është shumë e sëmurë dhe po merr trajtimin mjekësor. 92 vjeçarja, gruaja e Pr
Festojnë Shën Valentinin e 60-të, çifti tregon sekretin e martesës Gruaja e përkushtuar Barbara Keeling ka zbuluar sekretet e saj për një martesë të gjatë e të lumtur ndërsa ajo feston Di
Vazhdon beteja me zjarret në Kaliforni Zjarrfikësit po vazhdojnë betejën me disa vatra zjarri që ndihmohen nga erëra të fuqishme në Kaliforninë jugore. Një val
Demokratja i del në mbrojtje kandidates 20-vjeçare: S’gdhihet në pallatin e ish-ministrit Deklarata e kandidates 20-vjeçare të PD-së për Tiranën, Barbara Doda e cila deklaroi në “Opinion” se i thotë kryetarit,
E mbani mend Rubin? Nuk do ta besoni si është transformuar aktorja e njohur (FOTO LAJM) Telenovela "Rubi" ka qenë një nga më të ndjekurat edhe në Shqipëri. Aktorja meksikane, Barbara Mori, me rolin e Rubit
Përmirësohet shëndeti i ish-Presidentit Bush Gjendja shëndetësore e ish-presidentit amerikan, George H.W. Bush është përmirësuar. Stafi mjekësor në Spitalin e Hj
Barbara drekon me Inzaghin para derbit Për Filippo Inzaghin ditët që i paraprijnë derbit janë mjaft të veçanta. Ish-sulmuesi e di fare mirë se po luan një pjes
"Curva Sud": Milani në duart e Barbaras, shpëtoni klubin! Për herë të parë kanë folur në lidhje me Silvio Berlusconin. Kjo, sepse "prej vitesh na keni hedhur hi syve, duke na pre
Milani digjet, Barbara puthet (FOTO LAJM) Milani nuk po kalon momente të mira në Serie A teksa për momentin është jashtë edhe objektivit më minimal sezonal, Europ
Takim Barbara-Galliani, rikonfirmohet besimi ndaj Inzaghit Sipas asaj që shkruan "La Gazzetta dello Sport", dje kapatur një takim në zyrat e klbit të Milanit mes Adriano Gallianit
Nga Real Madrid te Sassuolo, ja programi i fundvitit për Milanin Pas ndeshjes me Romën tekniku i Milanit Filippo Inzaghi i ka dhënë një javë pushim skuadrës së tij. Por sipas asaj që sh