barazimi

Dortmund mposht Dusseldorf, shpres për titullin (VIDEO) Dortmund ka arritur të mposhtë Dusseldorf në “Signal Iduna Park” me rezultatin e ngushtë 3-2. Verdhezinjtë arritën të
Shkëmbi: Nuk funksionoi pjesa e sulmit Trajneri Bledi Shkëmbi qan pikët e lëna me Luftëtarin. Numri një i stolit po vuan shumë për të fituar ndeshjen, pavarësi
Çmenduri për 6 minuta në barazimin mes Leeds United dhe Aston Villas (VIDEO) Leeds United ka barazuar 1-1 me Aston Villan të dielën, në një ndeshje të çmendur që dhuroi gjithçka. Ekipi i Marcelo
Numërohen 87% të votave, rezultati drejt barazimit (FOTO LAJM) Derisa po përfundon procesi i numërimit të votave në Maqedoninë e Veriut rezultati duket se po shkon drejt barazimit. Al
Spalletti: Barazimi ishte i drejtë, kjo është dobësia jonë Inter ka barazuar 1-1 ndaj Roma-s në San Siro duke ruajtur distancën me Milan. Pas ndeshjes, Spalletti nuk i ka kurs
Sociedad barazon rezultatin, Barcelona i përgjigjet pas 2 minutash (VIDEO) Real Sociedad ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në minutën e 62’ me Juanmi duke befasuar skuadrën e
Juventusi barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Edhe pse "Alliaz Stadium" nuk shpërthen si herët e tjera goli i barazimit përballë Fiorentinës ka ndryshuar disi klimën.
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1
Capello: Goli i barazimit shpërbëu Juventusin Ish-trajneri i Juventu s-it, Fabio Capello, ka komentuar eliminimin e Juventus nga Champions League për "Sky Sport".
Ajax shpërdoron raste, Juventus i vjedh barazimin (VIDEO) Skuadra Holandeze e Ajax vazhdon të bëjë paraqitje fantasktike si në kampionat ashtu edhe në Champions. Pas dy ndesh
Bakaj gjen sërish rrugën e rrjetës, dhuron dhe assist (VIDEO) Elis Bakaj ka gjetur përsëri rrugën e rrjetës në Bjellorusi, duke realizuar në gjysmëfinalen e kupës, që Shakhtyor Solig
Bayern humbet kreun, ndalet nga Freiburgu i Abrashit (VIDEO) Bayern Munich nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Freiburgut të Abrashit. Skuadra e Kovac ka bërë
Bullgaria ndëshkon Kosovën (VIDEO) Edhe pse Kosova e nisi shumë mirë në minutate para ndeshjen me Bullgarinë, duke se fati nuk ishte me ta. Kombëtarja
Barazohet ndeshja Hungari – Kroaci (VIDEO) Pas kalimit në avantazh nga Kroacia, Hungaria filloi të rrisë presionin. Pas atmosferës të jashtëzakonshmë nga tifozë
Mediat daneze sulmojnë kombëtaren e tyre: Turp Danimarkë! "Ekstrabladet" ka thumbuar Përfaqësuesen e Danimarkës pas barazimit 2-2 me Kosovën në stadiumin "Fadil Vokrri". "Dard
Gjermania nuk shkon më shumë se barazimi përballë Serbisë (VIDEO) Gjermania e mbylli në barazim, provën gjenerale para ndeshjes së parë në eliminatore, ndaj Holandës në transfertë. N
Messi një hap larg barazimit të Ronaldos për këtë rekord Lionel Messi ka nevojë vetëm për një “hat-trick” më shumë, që të barazojë rekordin e Cristiano Ronaldos në La Liga, në k
6 minuta 2 gola për Udinesen, barazon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Një super ndeshje është duke u zhvilluar në San Paolo ku vendasit ishin në avantazhin e 2 golave Udinese arriti të bara
Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO) Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i
Lyon ngushton rezultatin në Camp Now (VIDEO) Olimpic Lyon ka hyrë me një tjetër ritëm në pjesë e dytë duke mas pasur çfarë të humbasë francezët janë hedhur në sulm k