999 rezultate për

barack

Dua Lipa i "rrëmben" zemrën Barack Obamës (FOTO LAJM) Në listën e këngëtareve të preferuara të ish-presidentit amerikan Barack Obama duket se është edhe artistja shqiptare me
Rrëfimi epik i Barack Obamës: Mora të dashurin e vajzës në shtëpi, nuk doja t'më pëlqente! "Ne e morëm atë në shtëpi dhe unë nuk doja të më pëlqente, por ai është një fëmijë i mirë..." Ish-presidenti i SHBA-v
E martuar prej 26-vitesh me Barack Obama-n, Michelle tregon sekretin Përveç gjithë titujve të tjerë që zotëron, Michelle Obama shndërrohet në nënën e të gjithëve kur vjen puna tek këshilla
Michelle Obamës i la të gjithë pa fjalë: Doja ta hidhja Barack-un nga dritarja (FOTO LAJM) Michelle Obama ka dhënë disa këshilla se si të vazhdosh një marrëdhënie pavarësisht pengesave. Në episodin e saj të r
Ana e panjohur e Michelle Obamas zbulohet në Netflix: Kisha frikë të dilja me Barack (FOTO LAJM) “Becoming”, është dokumentari i ri i Netflix që flet për jetën e ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama. Ai mban të gjith
Michelle zbulon çfarë e bëri të dashurohej pas Barack Obama-s Michelle nisi podcast-in e saj këtë javë dhe i ftuari i parë nuk mund të ishte askush tjetër, përveç ish-presidentit, Ba
Ndryshe nga prindërit e tjerë, si ka vepruar Michelle Obama me vajzat e saj në adoleshencë? (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë, Michelle Obama ka qenë gjithmonë një nga figurat më të dashura të audiencës. Ajo dhe partneri i saj, B
Nuk është më Barack Obama, Veliaj ka një "idhull" të ri për të kopjuar (VIDEO) Kryebashkiaku Erion Veliaj është një ndër politikanët më të akuzuar për kopje të politikanëve të tjerë. Të gjithë e k
Barack Obama poblikon foton romantike: Në çdo skenë, ti je ylli im Ka qenë një ndër politikanët më të dashur jo vetëm në Amerikë por dhe më tej, dhe ajo çka e bën të veçantë është sinqeri
Rama sqaron foton me Barack Obamën: E kam takuar Rama në një intervistë në News 24 me gazetarin Sokol Balla, ka sqaruar takimin dhe foton e bërë me ish-presidentin Barac
Ngjashmëria me Barack Obamën i ka ndryshuar jetën, tani ka vetëmn një ëndërr (FOTO LAJM) Që nga fillimi kur Barack Obama mori detyrën si Presidenti i 44-të i Shteteve të Bashkuara, në vitin 2009, Ilham Anas ës
Ngjashmëria me Barack Obaman i ndryshoi jetën këtij njeriu (FOTO LAJM) Që kur Barack Obama mori detyrën si Presidenti i 44-të i Shteteve të Bashkuara, në vitin 2009, Ilham Anas është bërë i f
Obama bëhet Babagjysh (FOTO LAJM) Ndonëse ishte vite më parë president i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, zgjedh që të jetë argëtues edhe më tej dhe t
Balotelli shndërrohet në Barackotelli (FOTO LAJM) Mario Baloletti po kalon një moment të jashtëzakonshëm në Francë. Sulmuesi i italian i Nices, në ndeshjen e fundit nd
Fotot e tyre bënë xhiron e botës, ky është "dhëndri" i Barack Obama (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, një foto e vajzës së Obamës duke u puthur me një djalë bëri xhiron e mediave botërore. Maila Obama
Edhe delet e “njohin” Barack Obama-n (VIDEO) Sipas një studimi të kryer së fundmi, delet kanë demonstruar aftësi për të njohur fytyrat e njohura njerëzore. Studiu
Zbulohen letrat e Barack Obamës për të dashurën e tij në kolegj Letrat e shkruara nga Barack Obama në moshë të re për të dashurën e tij zbulojnë një 20 vjeçar të rrënuar nga pasiguritë
Kështu dukeshin Barack dhe Michelle Obama në rininë e tyre (FOTO LAJM) Ata ishin padyshim çifti më i preferuar presidencial, dhe mesa duket akoma e mbajnë këtë kurorë duke qenë se Trump dhe M
Barack Obama, ish- presidenti më i shtrenjtë në SHBA Sipas ‘Washington Times’, e cila citon një shënim të Congressional Research Service (enti që ekzaminon të dhënat zyrtare
2.500 dollarë për një natë, këtu po i kalon pushimet Barack Obama (FOTO LAJM) Barack Obama edhe pse nuk është më President i Shteteve të Bashkuara prapë ngjall shumë interes te njerëzit edhe per shk