999 rezultate për

bankes

Shqiptari futet me gjithë makinë brenda bankës në Itali Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pas një aksidenti të shkaktuar në Trentino të Italisë. Shqiptrai n
Prokuroria nxjerr personin tjetër që ndihmoj vrasësin e policit në Istog Prokuroria Themelore e Pejës ka ngritur aktakuzë ndaj të personit me iniciale U.M, nën dyshimet se kishte ndihmuar tashm
Skandalizohen mediat malazeze: Një hajdut merr vendime për bankën tonë Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani është emëruar në një post të rëndësishëm në Bankën Qendrore të Ma
Dalin pamje të makinës së grabitësve të bankës TEB (FOTO LAJM) Policia e Kosovës ka identifikuar dhe gjetur më pas makinën me të cilën u larguan nga vendi i ngjarjes autorët e grabitj
Policia jep detaje nga grabitja e thasëve me para të bankës TEB Policia e Kosovës ka njoftuar se numri i të dyshuarve që kryen grabitjen e armatosur në një bankë në dalje të Prishtinës
Grabiten thasë me para në një bankë Nuk ndalen rastet e grabitjes së bankave në Kosovë. Mësohet se sot është grabitur filiali i bankës TEB në Prishtinë.
I bën “zbor” policisë prej tre vitesh, kush është autori i grabitjes së bankës Policia e Tepelenës ka nisur kërkimet sërish për kapjen e autorit të grabitjes së bankës së nivelit të dytë ditën e djes
Rama e pranon për herë të parë: Linda, pjesë e bankës private Ka qarkulluar gjatë në media fakti se gruaja e Kryeministrit Rama, Linda Rama është pjesë e një banke private në Shqipër
Makina e përdorur për brabitjen e bankës TEB u gjet në shtëpinë e vrasësit të policit Persona të maskuar dhe të armatosur, mëngjesin e 26 nëntorit kishin kryer një grabitje në njërën prej degëve të TEB Bank
Trupi i pajetë i Izet Demajt niset për në Koshare ku edhe luftoi Trupi i pajetë i policit Izet Demak i cili u vra pak ditë më parë në Istog, është nisur për në Koshare për t’u varrosur.
Del rrëfimi i vëllait të grabitësit që u vra nga policia Në deklaratat e tyre të dhëna në polici vëllai i Kamer Metajt ka mohuar të ketë ditur planin e të vëllait për të grabitu
Tragjike, vdes edhe polici i plagosur gjatë grabitjes së bankës (FOTO LAJM) Polici i plagosur në Istog ka vdekur para pak çastesh. Lajmi është konfirmuar edhe nga prokuroria. Pasditen e sot
Me video, momenti kur policia ekzekuton grabitësin e bankës (VIDEO) Pasditen e së enjtes në qendër të Istogut ndodhi një përleshje me armë zjarri në mes të një personi që dyshohet se i arm
Euro në pikiatë, arrin kulmin e rënies që nga viti 2008 Monedha e përbashkët, euro vijoi edhe sot nënçmimin në tregun e këmbimit duke rënë nën vlerën e 123 lekëve dhe poshtë no
Me kallash dhe maska, shikoni videon e grabitjes së BKT në Prishtinë (VIDEO) Kanë dalur pamjet e momentit të grabitjes së armatosur të filialit të bankës BKT në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur par
Nuk ndalen grabitjet e bankave në Prishtinë, sot u grabit BKT Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot në filialin e bankës BKT në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash n
Bastisen zyrat e "Deutsche Bank", dyshohet për pastrim parash Zyrat qendrore të “Deutsche Bank” në Frankfurt janë bastisur nga një grup hetimor i përfshirë në hetimin ndaj saj për pa
Rama propozoi Boden, çfarë mendon Berisha Ka bërë shumë bujë, propozimi i Bodes nga ARama për anëtar të Bankës së Shqipërisë. Berisha e ka cilësuar këtë vendim
Policia jep detaje nga grabitja e bankës TEB Mëngjesin e sotëm është grabitur filiali i bankës TEB në lagjen "Dardania" në Prishtinë. Grabitësit kanë arritur të marr
Rama i jep postin e rendësishëm kundërshtarit të Bashës në PD Janë zbardhur propozimet e Këshillit të Ministrave për anëtarë të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë. Emr