999 rezultate për

banka

Bankat mbledhin të dhënat, këta persona nuk marrin dot kredi Asnjë person që nuk ka paguar faturat e dritave, ujin apo telefonin, apo nëpër dyqane dhe kompani, nuk do ketë mundësi q
Grabitet banka në Elbasan, sa para mori "skifteri" me thikë Në lagjen “Kongresi” të qytetit të Elbasanit, një person i paindetifikuar ka hyrë në ambientet e një “Agjencie për dhëni
Grabitet banka në mes të Shijakut Një tjetër grabitje e bankave ka ndodhur mëngjesin e sotëm në vend, pikërisht në qendër të Shijakut. Ngjarja ka ndodh
Në kërkim për "vjedhje bankash", esktradohet 62-vjeçari nga Italia Një 62-vjeçar shqiptar është ekstraduar nga Italia pasi rezulton dënuar në Shqipëri nga Gjykata e Elbasanit me 7 vite b
Dalin shifrat, kaq para kanë shqiptarët në banka Euro është një monedhë mjaft e preferuar e kursimtarëve shqiptarë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë, që raportohen në m
Raporti sekret i CIA-s: Pako dhe llogari bankare, si u punua për përmbysjen e Enver Hoxhës Sipas një dokumenti të deklasifikuar, vetëm në një vit u futën në territorin shqiptar rreth 40 agjentë. Po ashtu tregohe
Plas "bomba" tek bankat: Katër më të mëdhatë nën hetim për marrëveshje në kurriz të shqiptarëve Gjatë viteve të fundit ka një rënie të ndjeshme të normave të interesit për depozitat në lek dhe euro, madje ka disa ban
Kjo është shuma e parave që u grabitën nga banka në Tepelenë Një person i maskuar dhe i armatosur ka arritur të grabisë një bankë në Tepelenë. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme, k
4 llogari bankare në Tiranë, kinezja e pëson keq Një shtetase kineze e quajtur Tina Dengu është futur në telashe me ligjin shqiptar pasi dyshohet se ka futur në Shqipëri
Bojkot i pazakontë te Filologjiku, studentët nxjerr karriget dhe tavolinat jashtë (FOTO LAJM) Studentet edhe pse te pakte në numër, po vijojnë të protestojnë për plotësimin e 8 ërkesave të tyre. Disa pamje nga
Del nga qarkullimi prerja 500 euro, çfarë ndodh me ata që i kanë në xhepa Bankat qendrore në BE-në do të nisin këtë muaj ndalimin e prodhimit të kartëmonedhave 500 euro. Il Sole 24 ore shkru
Tentohet të vidhet banka, policia u vihet pas grabitësve Orët e para të mëngjesit të sotëm, raportohet se disa grabitës kanë tentuar që të vjedhin bankomatin e një banke në Shij
Si të ndërroni në sportelet e bankave paratë e dëmtuara Nëse keni kartmonedha të dëmtuara, nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar. Ato mund ti ndërroni lehtësisht në bankat e
BSH ka blerë 400 milion euro, por monedha europiane nuk gjen derman Banka e Shqipërisë, si pjesë e ndërhyrjeve të jashtëzakonshme në tregun valutor dhe për efekt të rritjes së rezervës val
Nuk ndalen grabitjet e bankave në Prishtinë, sot u grabit BKT Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot në filialin e bankës BKT në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash n
Në mes të ditës grabitet një banka TEB në Prishtinë Një grabitje ka ndodhur sot në një bankë në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Të dyshuarit kanë arritur të grabisin një sh
I moshuari nga Durrësi mbyll paratë në bankë, ata nuk ia kthejnë më Shyqyri Ismaili nga Durrësi tregon në “Stop” se në vitin 2000 futi pak në bankë kursimet e një jete për ditë të vështira
Gruevski kishte boshatisur llogaritë bankare që në shtator Ish kryeministri Nikola Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin d
Hyn euro me shumic, bizneset rritën përdorimin e valutës së tyre Bizneset e të gjitha kategorive kanë rritur përdorimin e valutës në transaksionet e tyre gjatë gjysmës së parë të vitit
Grabitet me armë banka në Veternik Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot në orët e mëngjesit ka ndodhur një grabitje e armatosur në një filiale banke n