999 rezultate për

bankĂs

Në kërkim për "vjedhje bankash", esktradohet 62-vjeçari nga Italia Një 62-vjeçar shqiptar është ekstraduar nga Italia pasi rezulton dënuar në Shqipëri nga Gjykata e Elbasanit me 7 vite b
Nga hajdut bankash në suvatues, emigranti në Angli prek me rrëfimin (VIDEO) Emigrantët shqiptarë janë kthyer në një problem në Angli. Prej disa kohësh mediat britanike u janë "qepur" emigrantëve s
6 shqiptarë në gjyq për vjedhje bankash në Zvicër Gjashtë persona, të gjithë shqiptarë, ndodhen para trupit gjykues të Gjykatës në Dorneck-Thierstein në Zvicër për dy pla
Kërcënoi Bayernin me bomba dhe dronë, ja kërkesa e një grabitësi bankash Bayerni i Mynihut është bërë viktimë e një shantazhi që mund t’i kushtonte miliona euro dhe diamante. Një ish­grabitë
Dështon grabitja në "Ziraat Bankasi" Të shtunën mbrëma dhe të dielën në orët e vona, në rrugën "Stiv Naumov" dhe në rrugën "Bitpazarska" më saktë në Shtëpinë
SHBA, arrestohet shqiptari që grabiste bankat Një 26 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia emerikane në SHBA pasi kërkohej për grabitje bankash ndërsa ishte shp
Pershkallezohen protestat, 6 vjedhje bankash ne 72 ore Athinë - Më të përfituarit e protestave të fundit në Greqi duket se kanë qenë ha