999 rezultate për

banias

Kjo është kartolina prezantuese e Shqipërisë në 'Eurovision' (FOTO+VIDEO) Sot është finalja e madhe e ‘Eurovision’. Këngëtarja Jonida Maliqi, përfaqësoi denjësisht Shqipërinë dhe arriti të kual
Clinton congratulates albanias for the Independence Day Secretary of State, Hillary Clinton, on behalf of President Obama and the people of the United States congratulated the
Siri, 850 të vrarë Të paktën 13 përsona janë vrarë gjatë përleshjeve m epolicinë në Siri. Forcat e sigurisë kanë hapur zjarr ndaj protestu