999 rezultate për

bamir

Bamir Topi flet për "sekretet" e pathëna dhe marrëdhënien me ish-kryeministrin I ftuar në programin ‘Natë me Xhaxhiu’, ish-presidenti Bamir Topi ka folur mbi librin e ri të tij “Kur arsyeja errësohet
Ndeshja e bamirësisë Xhaka-Rashica bëhet e njohur shuma e fituar Me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës janë mbajtur disa aktivitete të ndryshme. Njëra nga to ka qenë edhe
Ndeshja e bamirësisë, Xhaka vs Rashica, veprimi i arbitrit "mek" stadiumin(VIDEO) Gjyqtari kosovar i licencuar nga FIFA, Genc Nuza, e "vodhi' shfaqjen në mbrëmjen e yjeve në stadiumin "Fadil Vokrri" të
"Paqe" në ndeshjen e bamirësisë Xhaka vs Rashica në "Fadil Vokrri" (FOTO LAJM) Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe
"Ushqim për njerëzit në nevojë, festë me daulle dhe sërish bamirësi", kjo është dasma e Ozil (VIDEO) Dita më e rëndësishme e jetës së tyre ka nisur me bamirësi. Po flasim për lojtarin e suksesshëm të Arsenalit, Mesut Ozil
"Jam nip i topiajve": Bamir Topi çudit me prejardhjen e tij nga fisi i njohur Bamir Topi mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka folur rreth librit të tij të sapo p
Ish-gruaja e pronarit të Amazon dhuron 50% të pasurisë për bamirësi Para pak muajsh ajo u bë një nga gratë më të pasura në botë dhe tani ka vendosur që gjysmën e pasurisë së saj ta dhurojë
Bamir Topi: Ç'më tha Sali Berisha fill pas vrasjes së Azemit Ish-Presidenti Bamir Topi ka shkruar nw librin e tij edhe momentet kur u vra Azem Hajdari si edhe revoltwn qw pasoi duke
Vrasja e Azem Hajdarit, Bamir Topi: Si më çoi Berisha drejt kurthit me armë në Shkodër Ish-presidenti Bamir Topi ka treguar se çfarë i ka thënë sipas tij Berisha pas vrasjes së Azem Hajdarit dhe devijimi i c
Historia e Zaiminës me helikopterët e Ushtrisë, që futi në sherr politikanët (FOTO LAJM Zaimina Vasjari është koketa që ka intriguar edhe më shumë rrëfimin e ishPresidentit Bamir Topi, ku përmend shumë politi
Tayana tregohet bamirëse, dhuron ushqime për familjet në nevojë (FOTO LAJM) Reperja e famshme shqiptaraja Tayana ka vendosur të bëjë bamirësi ndaj familjeve në nevojë e rastin e ramazainit, shkrua
Bamir Topi: Këto janë kurthet që më bënë Berisha me Visho Ajazin Krijimi i subjektit të ri politik, Fryma e Re Demokratike, në vjeshtën e vitit 2012, me në krye Bamir Topin, është përje
Bamir Topi: Çfarë më tha Ramiz Alia për Berishën në takimin kokë më kokë Libri i Bamir Topit ka ngjallur debate në arenën politike. Në këtë libër, Topi ka shkruar ngjarjet kryesore të eksper
Bamir Topi rrëfen raportet me Nanon: Atë e përdoren disa karrieristë, sot janë të rëndësishëm Për Bamir Topin është e rëndësishme që gjithkush të thotë të vërtetën e tij. Si dëshmitar i disa prej ngjarjeve më të rë
Bujar Nishani: Bamir Topit nuk i flasin as vëllezërit e tij Ka shkaktuar një mori akuzash libri me kujtime i ish-Presidentit Bamir Topi, në të cilin ndër të tjera kujton momentin k
Hante paçe dhe pilaf pa lekë! Plas sherrri Topi-NIshani pas nxjerrjes së sekretit Ish-Presidenti, Bujar Nishani i është kundërpërgjigjur ish-kreut të shtetit, Bamir Topi, i cili në librin e tij “Nocturn
Bamir Topi: Lojërat me shërbimet sekrete në '97 dhe si më futi në kurth Berisha Ish-Presidenti Bamir Topi ka ka kushtuar një vend të veçantë trazirave të vitit 1997 në vend, të cilat u ndezën nga komp
Rrëfimi i Bamir Topit: Darka e fshehtë Berisha-Nano tek Ura e Peshkatarit Ish-Presidenti i Republikës Barmi Topi ka hedhur në letër kujtimet e tij për ngjarjet më të rendësishme nga fillimi i vi
Bamir Topi tregon gjithçka, si i zhduku Berisha provat e 21 Janarit Krahas përpjekjeve për të ndikuar tek drejtësia nëpërmjet Presidentit Bamir Topi, për tërheqjen e urdhër-arresteve të pr
Bamir Topi me syze 60 mijë dollar (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bamir Topi është parë gjithnjë të mbajë vënë një model syzesh, për të cilat edhe vetë e pranon që nuk jan