999 rezultate për

balotellit

Raiola flet për situatën e Balotellit: Mos u shqetësoni , ai do të rrijë në Evropë Agjenti Mino Raiola ka thënë se "gjithmonë ka zgjidhje" për Mario Balotelli dhe ka konfirmuar që italiani do të mbetet n
E përzunë nga stërvitja, ky është reagimi i Balotellit Luftë të hapur mes Mario Balotellit dhe Brescias. SuperMario u paraqit në qendrën sportive “Torbole Casaglia” mëngjesin
Pas Balotellit reagon edhe Melo: Chiellini e bënte në brekë, s’kam pikë respekti për të Në fillim, "shuplaka" e Chiellinit ("Felipe Melo ishte më i keqi. Ai gjithmonë rrezikonte të bënte sherr. Ua thashë drej
Juventusi pa Ronaldon mposht lehtësisht Brescian e Balotellit (VIDEO) Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Por jo çdo gjw ka shkuar si duhet pasi vendasit k
17 vjeçarja presion Balotellit: 100 mijë euro ose tregoj që ke fjetur me mua Nw kohwn kur Balotelli luante nw Francw ka rwnw pre w njw shantazhi nga njw 18 vjecare. Sipas gazetës "Giornale di Vi
Koret raciste ndaj Balotellit, e pëson Lazio Në ndeshjen mes Brescias dhe Lazios, sulmuesi Mario Balotelli ra pre e koreve raciste nga tifozët e klubit kryeqytetas.
Salvini reagon ndaj deklaratës së Balotellit: Kemi probleme më të mëdha se racizmi Marrëdhënia mes të dyve nuk është e mirë. Drejtuesi i Lega, Matteo Salvini dhe Mario Balotelli nuk e kanë fshehur asnjëh
Ancelotti i del në 'krah' Balotellit: Reagoi siç duhet ndaj thirrjeve racoste Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, e ka përkrahur reagimin e Mario Balotellit ndaj thirrjeve raciste që ai i mori gjat
Thirrje raciste ndaj Balotellit, shikoni çfarë bën lojtari (VIDEO) Pas rastit të Koulibaly në ndeshjen Roma-Napoli ku arbitri vendosi të ndërpriste ndeshjen disa minuta, tjetër episod rac
Balotelli po mendon Brazilin Ngjyrat kuqezi nuk i ndahen Mario Balotellit. Pas eksperiencave me Milanin dhe Nice, Supermario mund të mbajë veshur për
Çmenduria e Balotellit, detyron pronarin e lokalit të hidhet në det me motor (VIDEO) Mario Balotelli është gjithmonë në qendër të vëmendjes. SuperMario ka paguar një pronar lokali për tu hedhur në det m
Mancini: Fitorja e pritshme, shfryrja e Balotellit nuk është problem për askënd Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka folur për "Rai"-n në përfundim të fitores 6-0 të marrë kundër Lihtenshtejnit.
Festimi i Balotellit bëhet viral në rrjet, italiani e shpjegon (VIDEO) Ndeshja mes Olympique Marseille dhe Saint Etienne vijon të komentohet në rrjet. Kjo pasi Balotelli menjëherë pas gol
Balotelli largohet nga Nicë, por mbetet sërish në Francë Mario Balotelli te Marseille ishte një nga telenovelat e verës së kaluar e cila nuk kishte një fund të lumtur. Por e
E ardhmja e Balotellit mund të jetë në Turqi Të gjitha mediat franceze raportojnë se Mario Balotelli tashmë i ka dhënë fund aventurës me Nicë dhe nuk ka më kthim pas
Tifozët francezë i dalin në mbrojtje Balotellit për racizmin (FOTO LAJM) Në miqësoren që Italia luajti disa ditë më parë ndaj Arabisë Saudite, tifozët italianë shprehën sërish racizmin e tyre p
Balotellit i hapet një tjetër mundësi, ekipi gjerman e dëshiron Super Marios do t’i skadojë kontrata me Nicen dhe do të largohet si futbollistë i lirë nga Ligue 1. Por së fundmi n
Raiola i shryhet Italisë për mosgrumbullim e Balotellit: Kjo skuadër ta shpif Trajneri i përkohshëm i Italisë, Gigi Di Biagio, ka shpjeguar mosgrumbullimin e Balotellit për dy miqësoret ndaj Argjent
Presidenti i Nices pranon se fati i Balotellit është shkruar, ja si është e ardhmja e tij Balotelli në fund të këtij sezoni do të mbetet pa kontratë dhe presidenti i Nices, Rivere e ka pranuar se do të jetë e v
Ish e dashura e Balotellit mbetet shtatëzë me futbollistin francez (FOTO LAJM) Me një foto në rrjetet sociale, Fanny Neguesha dhe Mario Lemina kanë njoftuar se së shpejti do të bëhen prindër. “Në