999 rezultate për

balotelli

Koret raciste ndaj Balotellit, e pëson Lazio Në ndeshjen mes Brescias dhe Lazios, sulmuesi Mario Balotelli ra pre e koreve raciste nga tifozët e klubit kryeqytetas.
Fyen rëndë Balotellin, ekipi që lufton për titull në Itali merr dënimin shembullor Mario Balotelli ra sërish pre e ofendime të tifozerisë këtë fundjavë në Serie A. Sulmuesi i përfaqësues italian u ofe
I shënoi Strakoshës, Balotelli hyn në histori (VIDEO) Mario Balotelli ka shkruar historinë në futbollin italian me golin e realizuar ndaj Lazios së Strakoshës. 29 vjeçari
Balotelli shan shqip (VIDEO) Mario Baloteli nuk ndihet aspak i kompleksuar për të bërë reagimet nga më të çuditshmet. I njohur për sjelljet e pad
Efekti i alkoolit/ Balotelli protagonist për Vitin e Ri, lë makinën rrugëve dhe kthehet në shtëpi në këmbë Është bërë e zakonshme që çdo javë të dëgjojmë lajme të çuditshme për Mario Balotelli. Sulmuesi italian mbetet një n
Ramos, Balotelli dhe një shqiptar më të ndëshkuarit e dekadës (FOTO LAJM) Kemi hyrë në dekadën e tretë të këtij shekulli dhe tashmë në botën e futbollit është koha e përmbledhjeve. Periudha 2010
Brescia përjashtoi Balotellin nga skuadra, mësohet arsyeja Tri ditë më parë trajneri i Brescias Fabio Grosso përjashtoi nga stërvitja Mario Balotellin, ndërsa as klubi dhe as lojt
Balotelli braktis stërvitjen, çfarë po ndodh te Brescia Siç u mësua dje, sulmuesi mungoi në stërvitjen e skuadrës, pas një seri ngjarjesh të papëlqyera të tij. Trajneri Fabio G
Raffaella Fico trondit Balotellin: Lojtari nuk rri pa e ngacmuar ishin (VIDEO) Raffaella Fico është e dedikuar mbi format e saj trupore dhe stërvitet rregullisht për ti mbajtur në nivelin e duhur.
Balotelli është mësuar të thyej rregulla, i heqin patentën Mario Balotelli ka shkelur rregullat e qarkullimit në Zvicër dhe është gjobitur me 90 franga si dhe 3 muaj heqje patente
Salvini reagon ndaj deklaratës së Balotellit: Kemi probleme më të mëdha se racizmi Marrëdhënia mes të dyve nuk është e mirë. Drejtuesi i Lega, Matteo Salvini dhe Mario Balotelli nuk e kanë fshehur asnjëh
"Akuzova vetëm gomarët racistë", Balotelli sqaron incidentin në Verona Sulmuesi italian Mario Balotelli i ka kritikuar sërish tifozët që bënë thirrje raciste në drejtim të tij gjatë fundjavës
Ofendoi Balotellin, Verona merr vendim drastik për tifozin Tema më e përfolur ditëve të fundit në futbollin italian është racizmi. Kjo pas ngjarjeve të fundit, ku shënjestër ishte
Vjen një tjetër reagim nga Balotelli pas thirrjeve raciste: S’kemi të bëjmë më me futbollin Mario Balotelli i ka kritikuar tifozët ultras të Hellas Veronës, të cilët bënë thirrje raciste të drejtim të tij, duke i
Incidenti racist me Balotellin, Conte: Hajvanët duhet të ndëshkohen Incidenti i fundit racist i ndodhur nw ndeshjen Verona-Brescia ku pre ishte swrish Balotelli ka krijuar mjaft polemika d
Ancelotti i del në 'krah' Balotellit: Reagoi siç duhet ndaj thirrjeve racoste Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, e ka përkrahur reagimin e Mario Balotellit ndaj thirrjeve raciste që ai i mori gjat
"Shpërthen" Balotelli: Kush e mohon racizmin s’është burrë, të keni turp! Sulmuesi i Brescia, Mario Balotelli, ka thënë se ata të cilët e mohojnë se ai u abuzua në mënyrë raciste, gjatë ndeshjes
Thirrje raciste ndaj Balotellit, shikoni çfarë bën lojtari (VIDEO) Pas rastit të Koulibaly në ndeshjen Roma-Napoli ku arbitri vendosi të ndërpriste ndeshjen disa minuta, tjetër episod rac
Balotelli nuk ndryshon, u tregoi gishtin e mesit tifozëve të Interit Gjatë ndeshjes së djeshme mes Brescia dhe Interit, Mario Balotelli vendosi t’u tregojë ish-fansave të tij gishtin e mesë
Formacionet e mundshme: Interi kërkon fitoren në Brescia, Balotelli sfidon të shkuarën (FOTO LAJM) Te Interi duan të tregojnë që barazimi ndaj Parmës të shtunën ishte thjeshtë një aksident, pasi skuadra është në “shënde