999 rezultate për

balon

Spektakël, nis festivali më i madh i balonave në Evropë (FOTO LAJM) Ka nisur në Angli festivali më i madh i balonave në Evropë. Rreth 30 balona me ajër u ngritën në qiellin e Uiltshajër
Rama letër të 5-të Bashës: Përgëzime për mbrëmë, shpresa vdes e fundit LETER E PESTE PUBLIKE LULZIM BASHES Zoti Kryetar, në radhë të parë sinqerisht përgëzime për mbrëmë, sepse pavarësi
Risia e protestës së opozitës, 500 balona ngrihen para kryeministrisë (FOTO LAJM) Rreth 500 balona ku shkruhet "Rama ik" janë ngritur në qiell nga protestuesit e opozitës në Bulevardin "Dëshmorët e Komb
E BUJSHME/ Mourinho ka arritur akordin me Interin Interin dhe Jose Mourinho duket se fati i do sërish bashkë. Në Spanjë prestigjiozja "Don Balon" bën me dije se trajneri
Reali gati blerjen rekord 300 mln euro Fundosja e Real Madrid ndodhet nën sytë e të gjithëve, aq sa mediat spanjolle në këto moment po tentojnë të analizojnë s
Real Madrid ofron 60 milionë euro + Iscon për yllin e Juventusit Një ofertë marramendëse për të transferuar Paulo Dybalan në “Santiago Bernabeu”. E konfirmon e përditshmja spanjolle “Do
Sezoni i fundit i Allegrit me Juventusin? Sipas portalit spanjoll "Don Balon", Juventus ka vendosur ta zëvendësojë trajnerin Allegri me Zinedine Zidane verën e ar
James ia konfirmon Modric, shikoni ku do të luajë kolumbiani sezonin e ardhshëm James Rodrigez nuk e ka humbur mundësinë për të uruar ish-shokun e tij të skuadrës, Luka Modriç për fitimin e “Topit të
Pas aksidentit me tre të vdekur, rikthehet spektakli i balonave Turistët po rikthehen në Cappadocia për të bërë një xhiro apo edhe thjeshtë për të parë spektaklin e famshëm të balonave
Bashkia e Tiranës organizon Festivalin Ndërkombëtar të Balonave Parku i Liqenit Artificial është kthyer në hapësirën më të pëlqyer për qytetarët e Tiranës dhe organizimin e aktivitetev
Festivali i balonave për herë të parë në Shqipëri, Parku i Liqenit Artificial ju pret më 1 dhe 2 shtator Do të bëhesh pjesë e një festivali shumëngjyrësh balonash? Eja në lëndinën jugore të Parkut të Madh të Liqenit Artifi
Courtois apo Navas? Me këtë portierë do startojë Lopetegui sonte ndaj Atleticos Një dilemë e madhe ekziston për sa i përket portierit që do të mbrojë portën e Realit në ndeshjen me Atleticon sot në mb
Liverpool ofertë të "çmendur" për Jan Oblak Gazetat në Angli kanë raportuar se tashmë Liverpool është akorduar me portierin e ri që do të zëvendësojë Karius. Sip
Ramos e sakatoi, por Salah mund të kalojë tek Real Madrid Mohamed Salah ka kërkuar kohë për të shqyrtuar të ardhmen e tij në Liverpoolit pas interesit nga Real Madrid. Sipas "
Manchester United në gjurmë të talentit të Reali, oferta gati në merkaton e janarit Manchester United do të bëjë ofertë për mesfushorin e Real Madridit, Marco Asension, gjatë afatit kalimtar të janarit.
Messi telefonon Icardin për ta ndaluar të transferohet tek Real Madrid Sipas raportimeve të “Don Balon” Messi ka ndërhyrë në tentativat e Realit për të nënshkruar me Icardin. Media spanjol
Bale i hapur për rikthim te Tottenhami Ylli i Real Madridit, Gareth Bale është i hapur për një kthim në Ligën Premier, pikërisht te ish-skuadra e tij, Tottenha
Balonat përplasen në ajër, 49 turistë të lënduar në Turqi (VIDEO) Të paktën 49 persona janë kanë pësuar lëndime të rënda si pasojë e përplasjes në ajër të disa balonave në zonën turistik
Një i "paftuar" rrëzohet me balonë në mes të ndeshjes në Berat (FOTO) Në Berat po luhet ndeshja Tomori-Sopoti, por tifozët janë surprizuar nga një incident që ndodhi gjatë lojës. Një pers
Katastrofa e balonave në Cleveland (VIDEO) Katastrofa e balonave është një ndër ngjarjet që dhanë një mësim shumë të madh njerzimit mbi fuqinë e natyrës dhe ekzagj