999 rezultate për

balluku

Rama për vdekjen e elektriçistëve: Punuan pa u kursyer e duke u gdhirë në fronte tejet të vështira Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet e tij për fundin tragjik të dy elektriçistëve në Gjirokastër. Rama shp
Balluku vishet me të zeza për dy elektriçistët: Jemi pranë familjeve Ministrja Balluku ka dalë në një konferencë për të ngushëlluar familjet e dy elektriçistëve që humbën jetën tragjikisht
Bllokimi nga dëbora e acari, habit Balluku: Ndodhi edhe në Madrid Për kompanitë e mirëmbajtjes që kanë qenë përgjegjëse për menaxhimin e situatës në akset kombëtare të shtunën mbrëma kur
U bë virale pasi hipi në borëpastruese, Balluku: Juve që ju ngeli, mund t'u bëj një xhiro Në fjalën e saj në Kuvend, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku i është i përgjigjur kritikave për
Kujtohen Balluku dhe Veliu, shkojnë në Qafë Thanë ku ka me dhjetra qytetarë të bllokuar (VIDEO) Ministrja Belinda Ballu është ‘kujtuar’ që të shohë nga afër situatën e dhjetëra qytetarëve që persona prej dhjetë orësh
Balluku "kopjon Ramën": Nuk kemi shkop magjik! Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku ka informuar për sa i përket gjendjes së rrugëve pas reshjeve të shumta të
Balluku: Sot nga ora 20:00 do të ndalohet qarkullimi i automjeteve të tonazhit të rëndë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku njofton se sot nga ora 20:00 nuk do të lejohet asnjë automjet
Balluku: Brenda verës 2023 distanca Tiranë-Durrës jo më shumë se 22 minuta Nënshkruhet kontrata për ndërtimin e hekurudhës së re Tiranë-Durrës! Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda B
Balluku bën njoftimin e rëndësishëm, shtyhet afati i kolaudimit Ditwn e sotme, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka njoftuar gjatë konferencës me gazetarët se a
Berisha: Motra e ministres Balluku drejton Vetingun, por ka qenë ngelëse në universitet Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim në rrjetin e tij social Facebook. Deno
Pezullohet tenderi për aeroportin e Vlorës, Balluku zbulon arsyen Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku tha sot se është pezulluar tenderi për Aeroportin e Vlorës
Duhet të ishte mbaruar që në 2019, Balluku me premtime si Rama për aeroportin e Kukësit Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli sipas projektit ne 3D dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati.
Hapet sërish gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës Eshtë hapur për të dytën herë gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Ministrja e Infrastukturës dhe Energjitikës,
Rama zbulon si i therret me "përkëdheli" Ballukut dhe do të habiteni! Kryeministri Rama duket se ka një raport shumë miqësor me ministret e kabinetit të tij qeverisës. Mbrëmjen e sotme, g
Disa kilogramë më pak, kështu duket ministrja Balluku pasi mposhti COVID-19 (FOTO LAJM) Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka arritur të mposhtë koronavirusin. Ministrja ka marrë pj
Qeveria Rama në alarm! Pas Ballukut, një tjetër ministër preket nga COVID-19 Qeveria Rama po rrezikohet realisht nga infektimi në masë me COVID-19. Mësohet se ministri i Turizmit dhe Mjedisit B
Pas Ballukut, pozitiv me koronavirus edhe kreu i Bankës së Shqipërisë Pas ministres Balluku, ditën e sotme ka rezultuar pozitiv me koronavirus edhe kreu i Bankës së Shqipërisë. Gent Sejk
Ministrja Balluku infektohet me COVID-19 Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka rezultuar pozitive me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur
A është ministrja më e pasur e Ramës? Balluku: Varësja ime kushton 10 dollarë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku thotë se buxheti i vitit 2021 anon nga ana e infrastrukturës,
Rama: E nis dhe e mbyll ditën me Ballukun Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për gazetarët ditën e sotme, është shprehur se ditën e nis dhe e mbyll me minis