999 rezultate për

ballsh

Partizani në Laç e Kukësi në Ballsh, pretendentët duel në distancë Java e katërt e Kategorisë Superiore mbyllet këtë të diel me dy ndeshjet e fundit, Laçi-Partizani dhe Bylis-Kukësi, që d
E rëndë në Mallakastër, 46 vjeçari i vë flakën shtëpisë dhe kyçet brenda Një person i ka vënë zjarrin banesës së tij dhe është mbyllur brenda saj. Ngjarja ka ndodhur në fsharin Visokë të Mallak
Përplasi për vdekje kalimtarin, arrestohet 27 vjeçari nga Ballshi Kapet dhe ndalohet drejtuesi i automjetit i cili aksidentoi me pasojë vdekjen një shtetas. Në datën 22.05.2019, në qy
Arrestohen 3 në Mallakastër, në kërkim n/nënkryetari i bashkisë Policia e Mallakastrës ka vënë në pranga 2 punonjës të Bashkisë dhe rojën e një shkolle në qytetin e Ballshit, si edhe k
U përplas me automjetin, vdes 48-vjeçari Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë paradite në qytetin e Ballshit. Policia ka bërë m
"Më 16 Shkurt merrni fatin tuaj në dorë", Basha takon banorët e Ballshit Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me banorët e Ballshit duke i ftuar që ti bashkohen
“Donte gjithmonë t’i dilte e tija”, detaji tronditës nga masakra në Ballsh Ngjarja e rëndë ku në Ballsh një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe motrën e saj 18 vjeçe pas një
Shokuese, ekspertiza tregon masakrimin e dy viktimave nga 32-vjeçari në Ballsh Gazmend Musta, i cili vrau më 2 janar bashkëshorten e tij dhe motrën e saj, ka dalë para trupës gjyqësore të Krimeve të
Gjykata merr vendimin për burrin që vrau gruan dhe kunatën në Ballsh Gazmend Musta, i cili vrau më 2 janar bashkëshorten e tij dhe motrën e saj, është lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të
"Çfarë i bëre mamit", fqinjët dëshmojnë detajet tronditëse nga masakra në Ballsh Dëshmi tronditëse vijnë pas ngjarjes së rëndë në Ballsh, ku një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe
Dëshmia tronditëse e burrit që vrau gruan dhe kunatën në Ballsh Një krim i rëndë brenda familjes ka tronditur Shqipërinë ditën e djeshme, ku një 34 vjeçar i cili vrau bashkëshorten dhe
Kapi thikën dhe iu sul gruas, si ndodhi masakra në Ballsh (FOTO LAJM) Kanë dalë detaje të tjera nga krimi makabër në Ballsh, ku Gazment Musta vrau me thikë bashkëshorten e tij Gentiana Caush
Konflikti banal që shkaktoi masakrën në Ballsh Ka qenë një konflikt i çastit shkaku që çoi në vrasjen e bashkëshortes dhe kunatës nga Gazment Musta para pak minutash n
Burri ther gruan dhe kunatën në Ballsh Një 34 vjeçar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij si edhe motrën e saj 18 vjeçare në Mallakastër. Burime zyrtare bë
Nënkryetarit të Bashkisë i shkrumbohet makina në mesnatë Makina e nënkryetarit të Bashkisë në Ballsh është shkrumbuar gjatë natës. Policia bën me dije se makina është djegur
66 vjeçari vdes në Ballsh nga mbidoza e ilaçeve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ballsh, ku një 66-vjeçar ka humbur jetën në spitalin e Ballshit, si pasojë e mbidozës
FACT CHECK/ Rama i shet Ballshin Putinit: Fake News godet sërish Shqipërinë? (FOTO LAJM) Shqiptarët u zgjuan sot me kryelajmin se një kompani nën hetim në SHBA, e cila kishte gjetur terren në Rusi kishte blerë
REVOLTA/ Pas Kukësit dhe Tiranës, plas protesta e dhunshme edhe në Ballsh Ndërkohë që në Tiranë vazhdojnë përplasjet e ashpra mes policisë, familjarëve të kuksianëve të ndaluar dhe deputetëve të
Nuk kanë marrë pagat, zjarrfikësit e Uzinës së Ballshit protestë Reparti i Zjarrëfikësve të Uzinës së Ballshit protestuan sot, pasi kanë muaj pa marrë pagat. Mosparaqitja e tyre në p
Naftëtarët e Ballshit përplasen me Ramën: Mbani premtimin që na dhatë Kryeministri Edi Rama këtë të hënë ka zhvilluar një vidokonferencë përmes ERTV-së me naftëtarët e Ballshit, të cilët pre