999 rezultate për

balliu

Mbesa e Fahri Balliut merr postin e rëndësishëm në qeverinë Rama Aurora Balliu, mbesa e Fahri Balliut, është emëruar drejtoreshë për reformat në arsim nga qeveria “Rama”. Ajo më parë
Rama i qan hallin Balliut e Salianjit e akuzon Bashën se po i heq "qafe" Pas videomesazhit të kryedemokratit, Lulzim Basha i cili i bëri thirrje Ramës që të zbatojë planin e PD për menaxhimin e
Ilir Meta: Republika ka qytetarë të përgjegjshëm si Fahri Balliu! Presidenti i Republikës Ilir Meta është shkëputur nga lufta e ashpër politike me maxhorancën. Me anë të një postimi n
Në Pogradec u përjashtua e në Tiranë u harrua, protestë për futjen në listë të Klevis Balliut (VIDEO) Banorat e Astirit kanë dalë në një protestë simbolike duke kërkuar Klevis Balliun, deputet në zonën e tyre. Ky veprim
E skualifikuan nga gara, Klevis Balliu kandidon për deputet tek LSI? Lufta për "pushtet" la jashtë listës për deputet ish-deputetin Klevis Balliu dhe ish-kryetari e bashkisë Eduart Kapri.
Ndodh çudia! Demokratët përjashtojnë Klevis Balliun nga lista për deputetë Pavarësisht se është një ndër emrat më të lakuar në PD falë përfshirjes së tij në debate e cështje të rëndësishme në ven
KPK e shkarkoi, prokuroria merr vendimin për ish-gjyqtarin Balliu Prokuroria e Tiranës ka vendosur mosfillimin e procedimit penal për ish-gjyqtarin e Apelit Durrës Arjan Balliu, i cili u
Prokuroria kërkon burg për Klevis Balliun Prokuroria e Tiranë ka mbyllur hetimet për anëtarin e Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe për 9 persona të tjerë për o
Marc Bartra tregon fanellat e yjeve që ka në shtëpi, mes tyre edhe një shqiptar (VIDEO) Marc Bartra ka publikuar një video në Tëitter ku tregon koleksionin e fanellave që ka në shtëpinë e tij. Pa dyshim nu
Vrau Altin Balliun pse i gërvishti makinën, çfarë u vendos për Olger Mustafën Në Shqipëri nuk është e pamundur të humbësh jetën për shkaqe banale dhe kjo mbetet akoma një plagë e shoqërisë sonë.
Balliu nxjerr videon: Si u devijua Lana për mikun trafikant të Taulant Ballës (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka reaguar ndaj komenteve të socialistit Taulant Balla për shembjet e
Klevis Balliu thirrje publike Kosovës: Shpalleni “non grata” Ramën Klevis Balliu ka reaguar lidhur me vizitën e Presidentit të Serbisë sot në Tiranë. Balliu e cilëson atë si një “akt t
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit Durrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra Arjan Balliun. Ky i fundit është gjyqtar në gjykatën e Apelit
Plas sherri live, Eni Vasili i përvishet Klevis Balliut: Kërko falje ose jashtë! "Klevis mos ndërhy, kërko falje për dhunën ndaj gazetarëve, ose do të nxjerr jashtë" Debate të forta në emisionin “Op
Balliu bën paralajmërimin e fortë: Në darkë do të shihni me prova hajdutët Ish deputeti Klevis Balliu është thirrur si i pandehur ditën e sotme në Prokurori. Ai ishte thirrur nga Prokuroria e
Përplasjet në Astir, merret i pandehur ish-deputeti i PD-së Ish-deputeti i Partisë demokratike, Klevis Balliu është marrë i pandehur lidhur me akuzat që ishin ngritur pak ditë më p
E çoi burri në kampin e ferrit në Siri, flet nëna e Ruzhdie Balliut Pas rastit të vogëlushit Alvin Berisha, i cili ndodhej prej pesë vitesh në kampin në Siri, bëri që të rikthehej vëmendj
Balliu: Nuk kursyen pleq dhe as fëmijë, banorët e Astirit janë dhunuar Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu, gjatë një deklarate për mediat lidhur me situatën e tensionuar në Asti
Klevis Balliu sulmon Bregun: Se njoh por mbështet Ramën... Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka thumbuar ish-ministren Majlinda Bregu. Gjatë një interviste për
Klevis Balliu thumbon keq Elisa Spiropalin: Përsa ka Skënderbeun, është në rregull ajo "Kjo është në qejf të vet pastaj, për sa kohë ka Skënderbeun është në punë të vet s’është se kam ndonjë koment për të".