999 rezultate për

ballistin

Shesheli tregon pse Serbia nuk duhet ta marrë "Ballistin" Politikani i njohur serb dhe radikali Vosjllav Sheshel ka folur për arrestimin e Ismail (Ballist) Morinës në Kroaci.
KOMENT/ Hashim "nacionalisti" harron Ballistin në takim me deputetët kroatë Nga Ervin Shkulaku Fjalimi i djeshëm i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi gjatë shugurimit të Katedrales Nën
Plisat kanë një kërkesë për “Ballistin” Plisat, tifozët nga Prishtina, kanë publikuar një reagim, në Facebook, pas lajmit për mundësinë e ekstradimit të Ballist
"Ata duan Ballistin në burg, ne u punësojmë të birin", tërbohen tifozët e Kukësit Vendimi për ekstradimin e Ballist Morinës ka shkaktuar tërbim tek tifozët e futbollit në vend. Ndër reagimet më të a
Fitorja përlot Ballistin (FOTO LAJM) Një nga tifozët më të flaktë të Kombëtares Shqiptare, Ballist Morina i është gëzuar jashtëzakonisht shumë fitores së Shq
Serbët: Shqiptarët "shesin" Ballistin për 1 mln $ (VIDEO) Mediat serbe po vazhdojnë të merren ende me Ismail Morinën – Ballistin, i cili dyshohet se lëshoi dronin me flamurin e S