264 rezultate për

balla

Taulant Balla: Tahiri, ministri i Brendshėm mė i mirė nė 25 vite Taulant Balla nuk i ka kursyer meritat, madje disi tė tepruara karshi Saimir Tahirit. Balla tha se Tahiri ėshtė minis
Ristani pėrplaset me Ballėn: Fshatar qė hedh mllef nė qytet (VIDEO) Arben Ristani dhe Taulant Balla kanė qenė tė ftuar nė emisionin "Opinion" tė Blendi Fevziut pėr tė folur pėr masakrėn e
Pėrplasja e Ballės me Topallin Taulant Balla dhe Jozefina Topalli janė pėrplasur nė parlament lidhur me ligjin e pronave, qė ėshtė hedhur nė diskutim p
Balla: Nuk ka asnjė shkelje tė statusit tė partisė Deputeti Taulant Balla, pas takimit tė Ramės me koordinatorė tė PS nė rrethe ka konfirmuar se Kongresi i Partisė Sociali
Sokol Balla: Edi Rama po godet Ilir Metėn Gazetari Sokol Balla ka bėrė njė shkrim nė "Java" ku thotė se po goditet Meta nė mėnyrė tė pamėshirshme nga ana e Edi Ra
Balla mer hak ndaj Berishės: Gabove me Bashėn nė krye tė PD-sė Njė tjetėr pėrballje e fuqishme ka qėnė ajo ndėrmjet Berishės dhe Ballės nė Kuvend, ku deputeti socialist i kujton ish k
Rama dhe Balla depozitojnė amendamentin pėr heqjen e dekoratave tė hetuesve tė komunizmit Kryeministri Rama dhe deputeti socialist Balla, kanė depozituar nė Kuvend kėrkesėn pėr ndryshime nė ligjin e medaljeve.
Topalli: Berisha lider, Basha ende kryetar (VIDEO) Deputetja e Partisė Demokratike, Jozefina Topalli, deklaron se Sali Berisha ėshtė lider i kėsaj partie dhe modeli i tij
Taulant Balla: Do nxjerr foto tė Berishės me Enverin Aldo Bumēi nė emisionin "Opinion" u shpreh se vazhdon tradita qė tė majtėt kujtojnė akoma Enver Hoxhėn. Kolegu i tij
Balla i kundėrpėrgjigjet Ristanit: Ajo ishte njė letėr e sajuar Pas deklaratės sė Arben Ristanit, njė kundėrpėrgjigje ka marrė menjėherė nga deputeti socialist Taulant Balla, duke bėrė
Balla: Politikanėt gjermanė vėnė interesin e Gjermanisė e BE mbi interesin vetjak politik PS e Shqipėrisė i vlerėson orientuese diskutimet nė Kongresin e SPD nė Berlin. Taulant Balla pėrfaqėson PS nė Kongresin
Llalla pėr kartolinėn e Berishės: Taulant Balla i ka kėnduar me dashuri partisė Dje, gjatė punimeve tė Kuvendit, deputeti socialist Taulant Balla i lexoi ish kryeministrit Sali Berisha nje kartolinė q
Pėrplasje Berisha - Balla, ja ēfarė letre lexohet nė Kuvend Taulant Balla nuk ndalet sė provokuari Sali Berishėn. Balla i ka lexuar nė Kuvend Berishės, njė kartolinė qė ish-krye
Balla provokon Sali Berishėn, ja ēfarė sms-je i ka ēuar Taulant Balla e ka provokuar Sali Berishėn. Ai i ka dėrguar Berishės njė mesazh. "Taulant Balla mbjell hashash nė Lib
Degjeneron debati nė Kuvend, ja ēfarė i thanė Berisha dhe Balla njėri-tjetrit Ka degjeneruar nė fjalė fyese, sharje dhe fyerje debati mes Sali Berishės dhe Taulant Ballės, i nisur kryesisht pėr ēėsh
Koha pėr tu "argėtuar", ja si hakmerren Topalli me Ballėn Ashtu si ēdo tė enjte dhe sot nė Kuvend nuk kanė munguar akuzat nga tė dy palėt, fyerjet qė janė tashmė tė pashmangshme.
Balla nė Belsh nė kuadėr tė takimeve "Tė pastrojmė mė tej Shqipėrinė" Nė kuadėr tė takimeve tė Partisė Socialiste, "Tė pastrojmė mė tej Shqipėrinė", vijoi sot komunikimi nė Bashkinė Belsh. N
Balla: Nuk kishte shans tė miratonim nenin qesharak tė testit tė drogės Nėnkryetari i Komisionit Parlamentar pėr dekriminalizimin, Taulant Balla, u shpreh se u miratua projektligji pėr dekrimi
Balla: Vlerėsim pozitiv pėr Shqipėrinė dhe hapat e ndėrmarrė nga Qeveria Rama (VIDEO) Deputeti socialist Taulant Balla ėshtė i pari politikan qė ka reaguar pas progres-raportit pėr Shqipėrinė. Balla vlerėso
Topalli shpėrthen ndaj Ballės: S'tė kthej pėrgjigje se je nėn 150 cm Jozefina Topalli ka shpėrthyer sot nė Kuvend, ku jo pak akuza ka shkėmbyer me deputetin Taulant Balla. Madje, nė vazhdėn
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.