999 rezultate për

balilit

Shtyhet seanca për Balilin pasi Sollaku është i sëmurë Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Klemend Balilit apo të njohur ndryshe si "Eskobari i Ballkan
E BUJSHME/ Balili mund t'ja hedhë me pak vite burg Gjykata për Krime të Rënda ka pranuar kërkesën e Klement Balilit për gjykim të shkurtuar. Ky vendim i jep të drejtën
Nis seanca ndaj Balilit, akuza nga Krimet e Rënda Ka nisur në Gjykatën e Krimeve të Rënda, seanca gjyqësore në ndaj Klement Balilit, të akuzuarit për trafik ndërkombëtar
Berisha publikon videon: Rama shoqëron Balilin drejt burgut (VIDEO) Arrestimi i Klement Balilit është shoqëruar me sulme dhe kundërsulme nga politika shqiptare, përfshirë të majtën dhe e d
"Ç'është kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?", Nano provokon Artan Hoxhën ‘’ǒështë kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?”, kjo ishte pyetja provokative e Mustafa Nanos për gazet
Avokati i Balilit tregon çfarë përmban dosja 1 mijë faqëshe "Eskobari i Ballkanit" Avokati i Kelmend Balilit, Theodhori Sollaku, të enjten, deklaroi se nuk ekziston asnjë provë ligjore që mund të impliko
Meta për vetëdorëzimin e Balilit: Nuk kam asnjë lidhje I ftuar në Neës24, Presidenti Ilir Meta është pyetur edhe për vetëdorëzimin e të shumë kërkuarit Klement Balilin. Por
Këngëtari i njohur i del në mbrojtje Balilit: Mirësinë tënde nuk ta hedh poshtë askush Gjykata e Krimeve të Rënda disa minuta më parë ka marrë vendimin për të lënë në "arrest me burg pa afat" Klement Balilin
Ilir Meta shkon të rrahë Balilin por i ndan Monika! Plas gallata në rrjet (VIDEO) Dorëzimi i Klement Balilit është komentuar gjerësisht edhe si një lëvizje e fundit e Ramës në luftë me Metën duke e përd
Ish-drejtuesi i Policisë: Balili thjesht një injorant nuk pati operacion të sofistikuar Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit Mit’hat Havari ka qenë i ftuar në studion e lajmeve në Fax News ku ka koment
INTERVISTA/ Zbardhet dëshmia e Balilit, si fshihej nga policia dhe ku ndodhej ai Klement Balili flet për herë të parë në lidhje me arratinë e tij thuajse 3 vjeçare, e teksa ai rrëfen sesi ka arritur të
Rrëfimi suprizë i Balilit për Sali Berishën Klement Balili, personi më i kërkuar në Shqipëri, i cilësuar si Eskobari i Ballkanit ka folur ekskluzivisht për gazetari
"Në dorë fatin e Klement Balilit", kush është gjykatësja që do shqyrtojë çështjen Dorëzimi i Klement Balilit në policinë shqiptare ishte kryefjala në vend por jo vetëm, pasi për të shkruan edhe mediat p
Reuters për Balilin: Arrestohet "Zoti i drogës", lidhje të forta me politikanët Arrestimi i Balilit ka marrë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare. Një nga ato është edhe Reuters, media e cila i ka k
Çfarë fshihet pas dorëzimit të bujshëm, flet nipi i Balilit Rigels Balili, nipi i të shumëkërkuarit Klement Balili ka rrëfyr se pse dorëzimi u bë pas kaq kohësh. Ai tha se Balil
Avokati i Balilit nxjerr detaje të reja: Ishte vetëdorëzim i plotë Baftjar Rusi, një nga avokatët e Klement Balilit ka dhënë disa detaje të reja në lidhje me dorëzimin e tij. “Para 1 v
Qytetarët skeptikë për dorëzimin e Balilit, bëjnë Ramën me “dhimbje koke” Kryeministri Edi Rama është përplasur me komentuesit të cilët besojnë se pas dorëzimit të Klement Balilit fshihet një ma
Ish-ministra me dashnoret! Ku gjendet serveri që ka regjistruar orgjitë në "Santa Quaranta"? Kur dha dorëheqjen një vit e gjysmë më parë, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani deklaroi se në hotelin e Klement Bal
Mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë lajmit për dorëzimin e Balilit Arrestimi i Kelmend Balilit ka marrë vëmendjen e opinionit publik ditën e sotme. Ky lajm ka bërë jehonë edhe në medi
Balili kundër Metës, Haxhija kundër Berishës : Si po pozicionohet Rama për betejën finale Dorëzimi i Klement Balilit, i cilësuar shpesh si "Eskobari i Ballkanit" erdhi surprizë për shumëkënd në Tiranë apo gjetk