999 rezultate për

balilin

Shtyhet seanca për Balilin pasi Sollaku është i sëmurë Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Klemend Balilit apo të njohur ndryshe si "Eskobari i Ballkan
Nis seanca për “Eskobarin e Ballkanit”, tre akuzat që do të fundosin Balilin Rreth orës 10:00 në Gjykatën për Krime të Rënda, ka nisur seanca e parë e gjykimit ndaj Klement Balilit, i njohur ndrysh
Caktohet data e gjyqit për "Eskobarin e Ballkanit" Klemnet Balili apo i cilësuar ndryshe si "Eskobari i Ballkanit" bëri bujë të madhe me dorëzimin e tij. Së fundmi ësh
"Si po e ndihmon Edi Rama Klement Balilin" Ish-kryeministri Sali Berisha edhe sot i është rikthyer çështjes Balili ku akuzon kryeministrin aktual Edi Rama për ndih
Berisha publikon videon: Rama shoqëron Balilin drejt burgut (VIDEO) Arrestimi i Klement Balilit është shoqëruar me sulme dhe kundërsulme nga politika shqiptare, përfshirë të majtën dhe e d
Meta për vetëdorëzimin e Balilit: Nuk kam asnjë lidhje I ftuar në Neës24, Presidenti Ilir Meta është pyetur edhe për vetëdorëzimin e të shumë kërkuarit Klement Balilin. Por
Gazetarja tregon bisedën me Balilin, çfarë i tha për Sali Berishën Gjatë kohës që gjyqtarja Miliana Muça u tërhoq për të marrë vendimin për masën e sigurisë për Klement Balilin, ky i fund
Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin Gjykatën e Krimeve të Rënda ka komunikuar masën e arrestit për Klement Balilin, ku mësohet se është "burg pa afat".
Ilir Meta shkon të rrahë Balilin por i ndan Monika! Plas gallata në rrjet (VIDEO) Dorëzimi i Klement Balilit është komentuar gjerësisht edhe si një lëvizje e fundit e Ramës në luftë me Metën duke e përd
Njeriu që arrestoi për herë të parë Balilin nxjerr "bllof" policinë Klement Balili u arrestua për herë të parë në vitin 2006. Ai u ndalua së bashku me dy policë të Komisariatit të Saran
A ka Balili video hot të kryeministrit dhe zyrtarëve të lartë? Paralajmërimi i fortë i gazetarit Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka zhvilluar një intervistë ekskluzive me Kelmend Balilin, të shumëkërkuarin e drejtë
Reuters për Balilin: Arrestohet "Zoti i drogës", lidhje të forta me politikanët Arrestimi i Balilit ka marrë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare. Një nga ato është edhe Reuters, media e cila i ka k
Gazetari tregon prapaskenat e intervistës me Balilin: U bllokuan valët e telefonit Gazetari Artan Hoxha deklaroi ditën e sotme se ka mundur të bëjë një intervistë me Balilin. Në Opinion, ai ka rrëfyer
"Intervista" më e pazakontë me Balilin: Pse u dorëzova tani Dorëzimi i Klement Balilit, i cili fillimisht u tentua të shitej si arrestim nga maxhoranca, ka marrë të gjithë vëmendje
Zëri i Amerikës shkruan për Balilin: Si u arrestua "Eskobari i Ballkanit" Në Shqipëri, një nga emrat më të lakuar të botës së krimit, Klement Balili u dorëzua sot pranë autoriteve policore shqip
Greqia përgjigjet për Klement Balilin, prova të reja për "Eskobarin e Ballkanit" Prej dy vitesh, Klement Balili vazhdon ta kthejë duarbosh policinë gjatë aksioneve të dështuara për arrestimin e tij, me
"Peshkaqeni" çau rrjetën, kjo është "cironka" që u kap duke kërkuar Balilin në Sarandë FNSH dhe RENEA organizuan një operacion të gjerë në disa rrethe të vendit, përfshi ehde Sarandën duke kërkuar Klement Ba
Shtyhen me 3 muaj hetimet për Eskobarin e Ballkanit, Klement Balilin Hetimet për Klement Balilin janë zgjatur edhe me tre muaj të te tjerë. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë për kët
Denoncimi: Kush është "Ujku i Detit" që bënte biznes me Habilajt e Balilin Ish-kyeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka rrëfyer sipas tij, e Met Kananit që u arrestua dje në
Ku ndodhet sot Eskobari i Ballkanit? Xhafaj rrëfen çfarë po ndodh me Balilin Në Opinion, Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj deklaroi në lidhje me Klement Balilin ose sic tashmë ka marrë nofkën, "E